Головна Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення

 Управління Державної казначейської служби

в Арбузинському районі   Миколаївської області
 
 
Дотримання вимог бюджетного законодавства
 
Завершення підготовчих заходів щодо переходу з 01.01.2020 року облікової та платіжної систем Казначейства на роботу з новим Планом рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі,  та  своєчасне подання розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів заяв про відкриття та закриття відповідних рахунків.
У зв’язку з наближенням завершення бюджетного року та з метою дотримання вимог бюджетного законодавства необхідно своєчасно подавати до Управління Казначейства документи, які засвідчують отримання товарів, робіт та послуг, оплата за які була проведена на умовах авансування, недопускати  необґрунтованої кредиторської та дебіторської заборгованості, привести у відповідність реєстрацію бюджетних зобов’язань до фактичних надходжень за спеціальним фондом, вчасно подавати довідки про зміни до кошторису, плану асигнувань загального фонду державного бюджету/місцевих бюджетів.
 
Перехід на новий план рахунків бухгалтерського обліку
 
З 01 січня 2020 року відбудеться перехід на новий план рахунків бухгалтерського обліку, на централізовану модель видатків місцевого бюджету і рахунки в міжнародному форматі IBAN, у зв’язку з чим проводяться відповідні тестування та очікується покроковий план дій від Державної казначейської служби України, щоб автоматизувати всі операції які будуть пов’язані з переходом на новий план рахунків, нові рахунки і централізовану модель. Для того, щоб успішно провести цей перехід ми маємо опрацювати всі тестові бази та всі тестові режими, які пропонуються  Державною казначейською службою України. Крім того, необхідно звернути увагу на ті нормативні документи, які набули чинності останнім часом і які впливають на стан казначейського обслуговування.
03 листопада 2019 року прийнята постанова КМУ № 918 «Про деякі питання здійснення виплат працівникам бюджетних установ», яка набула чинності з 09 листопада 2019 року. Постанова передбачає що Міністерство фінансів України має провести конкурсний відбір уповноважених банків на обслуговування зарплатних проектів бюджетних установ і в місячний термін проведення такого конкурсу працівники усіх бюджетних установ державного і місцевих бюджетів зобов’язані отримувати заробітну плату, грошові утримання, тільки через карткові рахунки, які будуть відкриті в установах банків, тому чекаємо результатів конкурсу. Після конкурсу зобов’язані перевести всі бюджетні установи на безготівкові розрахунки по заробітній платі і грошовому утриманню. Одночасно такі вказівки відповідно до цієї постанови мають отримати всі міністерства і інші органи центральної виконавчої влади.
Внесено зміни до пункту 5 постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 № 98 "Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів", а саме:
"5. Підприємства, установи та організації, що направляють працівників у відрядження, забезпечують їх коштами як аванс для здійснення поточних витрат (у межах України - у національній валюті, за кордон - у валюті держави, до якої відряджається працівник, або у доларах США/євро, або у гривневому еквіваленті за офіційним курсом Національного банку України, встановленим на день видачі авансу). Аванс перераховується на відповідний рахунок працівника для використання із застосуванням платіжних карток."
 
Управління Державної казначейської служби України  в Арбузинському районі Миколаївської області
 
Про здійснення попереднього  та поточного контролю
 
Державна казначейська служба України звертає увагу, що органи Казначейства при здійсненні розрахунково-касового обслуговування розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів повинні здійснювати попередній та поточний контроль при опрацюванні документів на отримання заробітної плати.
Відповідно до Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої  постановою Правління Національного банку України від 21.01.2004 № 22, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 29.03.2004 за № 377/8976  (далі – Інструкція) обслуговуючим банком (банком, що обслуговує) являється також орган, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, обслуговування установ та організацій, оплата видатків яких здійснюється з єдиного казначейського рахунку.
Абзацом 1 пункту 3.9. Інструкції визначено, що банк приймає розрахункові документи на виплату оподатковуваного доходу, визначеного розділом IV Податкового кодексу України, лише за умови одночасного подання податковим агентом розрахункового документа на перерахування до бюджету утриманого податку на доходи фізичних осіб із суми доходу або документального підтвердження їх сплати раніше.
Статтею 24 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» встановлено, що банки приймають від платників єдиного внеску платіжні доручення та інші розрахункові документи на видачу (перерахування) коштів для виплати заробітної плати, на які відповідно до цього Закону нараховується єдиний внесок, та здійснюють видачу (перерахування) зазначених коштів лише за умови одночасного подання платником розрахункових документів про перерахування коштів для сплати відповідних сум єдиного внеску або документів, що підтверджують фактичну сплату таких сум.
Згідно пункту 11.15. розділу XI Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.12.2012 № 1407, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 17.01.2013 за № 130/22662 розпорядники бюджетних коштів (одержувачі бюджетних коштів) при поданні документів на отримання заробітної плати та прирівняних до неї платежів разом з визначеними цим Порядком документами подають платіжні доручення на перерахування (сплату) утримань із заробітної плати працівників та нарахувань на фонд оплати праці.
У реквізиті платіжного доручення "Призначення платежу" в разі перерахування (сплати) утримань із заробітної плати працівників та нарахувань на фонд оплати праці зазначається період, за який здійснюється виплата.
В свою чергу, за правильність оформлення та достовірність інформації, зазначеної у платіжних дорученнях, відповідають розпорядники бюджетних коштів (одержувачі бюджетних коштів).
Враховуючи зазначене, органи Казначейства для здійснення попереднього та поточного контролю при опрацюванні відповідних платежів розпорядників бюджетних коштів (одержувачів бюджетних коштів) повинні дотримуватись вимог законодавства.
У разі виявлення порушень органи Казначейства застосовують заходи впливу за порушення бюджетного законодавства, визначені Бюджетним кодексом України.
 
 
 
Про оновлення системи криптографічного захисту в СДО
 
Управління Державної казначейською служби України в Арбузинському районі Миколаївської області повідомляє, що відповідно до пункту 3.1.5 типового Договору про дистанційне розрахункове обслуговування з використанням програмно-технічного комплексу «Клієнт казначейства – Казначейство» (далі - Договір), Державною казначейською службою України (далі - Казначейство) запроваджено новий програмно-технічний засіб для вдосконалення роботи системи дистанційного обслуговування клієнтів з використанням програмно-технічного комплексу «Клієнт казначейства – Казначейство» (далі – СДО).
На виконання зобов’язань, передбачених пунктом 4.1.5 Договору, Казначейство постійно працює над підвищенням рівня захисту інформації, яку клієнти передають шляхом використання СДО.
Враховуючи зазначене, Казначейством здійснюється планове переведення клієнтів із застарілого програмного комплексу криптографічного захисту «Криптосервер» на більш сучасний та надійний апаратно-програмний комплекс криптографічного захисту інформації «Cisco AnyConnect», якій відповідає вимогам встановленим законодавством, має атестат відповідності КСЗІ, зареєстрований в Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України 11.12.2018 за №18119, та має позитивний досвід його експлуатації.
Звертаємо увагу на те, що ПККЗ «Криптосервер» буде виведено з експлуатації до 1 листопада 2019 року.
Просимо завчасно оновити програмне забезпечення та використовувати апаратно-програмний комплекс криптографічного захисту інформації «Cisco AnyConnect» для роботи в системі дистанційного обслуговування.
Одночасно наголошуємо на необхідності дотримання відповідності робочого місця осіб, відповідальних за роботу в СДО, вимогам, що розміщені на офіційному Веб-порталі Казначейства: Електронні сервіси > Система дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства – Казначейство» > Інформативно-довідкові документи > Вимоги до робочого місця особи, відповідальної за КЕП у СДО (версія операційної системи не нижче Windows7 SP1).
 
 
 
Управління Державної казначейської служби
в Арбузинському районі   Миколаївської області
 
Про зміну аналітичних параметрів  рахунків 3717 (дохідних)
 
 Згідно з постановою Правління Національного банку України               від 28.12.2018 № 162 в Україні номер банківського рахунку буде формуватись за стандартом IBAN та складатиме 29 літерно-цифрових символів:
- з 05.08.2019 до 31.10.2019 – перехідний період;
- з 01.11.2019 – у постійному режимі. 
Враховуючи зазначене, у Казначействі з 01.10.2019 буде змінено аналітичні параметри рахунків, відкритих за балансовим рахунком 3717 (дохідних) на ім’я управлінь, відділень виконавчої дирекції Фонду соціального страхування та регіональних, базових центрів зайнятості, відповідно до вимог стандарту IBAN.
 
 
 
 
Управління Державної казначейської служби
в Арбузинському районі   Миколаївської області
 
Інформація щодо використання коштів субвенцій

з обласного бюджету місцевим бюджетам 

Арбузинський район

Арбузинська ОТГ 

Благодатенська ОТГ

 

 

 

 

Управління Державної казначейської служби
в Арбузинському районі   Миколаївської області
 
Інформація про перехід на рахунки за стандартом IBAN
 
     На вимогу Національного банку України (Постанова №162 від 28 грудня 2018 року та № 41 від 22 лютого 2019 року)  банки України запроваджують міжнародний номер банківського рахунку (IBAN).
 
     Від 5 серпня 2019 року усі рахунки клієнтів банків у національній та іноземній валютах (поточні, вкладні (депозитні), карткові, кредитні, умовного зберігання (ескроу), тощо) матимуть номер за стандартом IBAN. Це стосуватиметься як нових рахунків, так й рахунків, які відкрито до 5 серпня 2019 року.
Як зазначає Національний банк України, використання стандарту IBAN завдяки скороченню реквізитів має зробити більш зручним оформлення розрахункових документів та IBAN, дозволить гармонізувати український платіжний простір з європейським та сприятиме подальшій запланованій модернізації системи електронних платежів Національного банку.
     Для України IBAN складається із 29 літерно-цифрових символів:
   UA nn bbbbbb сссссccccccccccccсc, де
   UA – код країни України;
   nn (2 цифри) – контрольний розряд, що генерується банком;
   bbbbbb (6цифр) – код МФО банку, в якому відкрито рахунок клієнта;
   ссссссссссссссссссс (19 цифр) – номер рахунку клієнта.
У результаті запровадження IBAN, за першими двома літерами одразу можливо розпізнати країну учасника розрахунку (UA – Україна), а за допомогою контрольного розряду – забезпечити уніфіковану перевірку рахунку клієнта на його коректність.
     Наприклад, рахунку клієнта 2620сссссссссс в АТ «Альфа-Банк» (МФО 300346) буде присвоєно номер UAnn300346000002620сссссссссс, де номером рахунку є останні 19 символів: 000002620сссссссссс.
 
     Процес присвоєння міжнародного номеру банківського рахунку IBAN НЕ ПОТРЕБУЄ:
  • заміни старих рахунків на нові,
  • укладання нових договорів між банком та клієнтом,
  • переоформлення довіреностей щодо розпорядження рахунками.
Рахунки суб’єктів господарювання, які відкрито до 5 серпня 2019 року, з номерами за стандартом IBAN не пізніше 10 листопада 2019 року будуть відправлені банком на реєстрацію до Державної фіскальної служби України.
Усі перекази з 1 листопада 2019 року будуть здійснюватися з використанням лише IBAN.
Під час перехідного періоду з 5 серпня по 31 жовтня 2019 року банки прийматиме розрахункові документи на переказ грошових коштів як із зазначенням IBAN, так і у старому форматі (МФО банку + номер рахунку).
 
 
 
Нові рахунки для зарахування лікарняних
в бюджетних установах
 
На цьому тижні Казначейство завершує черговий етап переведення рахунків на централізовану модель обслуговування.
Починаючи з 3 червня запрацюють нові рахунки 3711, 3712, 3718, 3731 та 3732, які були відкриті на балансі обласних органів Казначейства. Встигніть вчасно повідомити свої нові реквізити територіальним осередкам фонду соцстраху для перерахування лікарняних.
Органам соцзахисту необхідно звернути увагу, що рахунки енергопостачальних компаній на виконання постанови КМУ від 04.03.2002 р. № 256 також будуть змінені. Рахунки відкриваються автоматично, а залишки коштів 1 червня автоматично будуть переведені на нові рахунки.
Нагадаємо: страхувальник-роботодавець, який є бюджетною установою, для зарахування страхових коштів відкривав у відповідному органі Казначейства за місцем обслуговування окремий рахунок за балансовим рахунком 3711 "Інші рахунки клієнтів Державного казначейства". Саме тому після зміни цього рахунки варто повідомити оновлені реквізити рахунків відповідному органу Фонду соцстраху для зарахування сум лікарняних (декретних).
Також пам'ятайте, що з 2 травня функціонують нові рахунки для сплати ЄСВ, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (код МФО - 899998).
Нові рахунки розміщені в довіднику - Реєстр рахунків для сплати єдиного внеску.
 

    

З 2 травня 2019 року
діятимуть нові рахунки для сплати ЄСВ
 
Управління Державної казначейської служби України                             в Арбузинському районі Миколаївської області звертає увагу платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ), що з 02.05.2019 функціонуватимуть нові рахунки для сплати ЄСВ, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства   (код банку - 899998).
 
Звертаємо увагу, що граничний термін використання існуючих рахунків по зарахуванню ЄСВ, які відкриті на балансі Головних управлінь Казначейства в областях та м.Києві спливає 01.05.2019.
 
Починаючи з 02.05.2019 кошти, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки по зарахуванню ЄСВ, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження. 
 
Враховуючи зазначене, з метою своєчасної та належної сплати ЄСВ наголошуємо на необхідності починаючи з 02.05.2019 здійснювати сплату ЄСВ за новими реквізитами рахунків, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (код банку - 899998).
 
При цьому повідомляємо, що для отримання нових реквізитів рахунків слід терміново звернутися до адміністратора коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування - Державної фіскальної служби України та Пенсійного фонду України (в частині погашення заборгованості по сплаті ЄСВ станом на 01.10.2013).

  

Управління Державної казначейської служби
в Арбузинському районі   Миколаївської області
         
Зміна рахунків щодо зарахування позичок
 
З 02.07.2018. запроваджено централізовану модель виконання доходної частини територіальним управлінням надано перелік нових рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів, а також міжбюджетних трансфертів.
Оновлені переліки рахунків для зарахування податків, зборів та інших платежів до бюджетів 06.06.2018 направлено до ГУ ДФС в Миколаївській області, Миколаївської митниці  та Департаменту фінансів Миколаївської ОДА.
Реквізити рахунків розміщено на офіційній сторінці Головного управління              Веб-порталу Казначейства 07.06.2018. Вказаний перелік оновлюється в залежності від внесених змін до реквізитів рахунків. Останнє оновлення було проведено 17.01.2019.
У 2019 році робота по централізації доходів державного та місцевих бюджетів на базі АС «Є-Казна» (ЕАП на МФО 899998) було продовжена.
Розпочата робота з відкриття на базі АС «Є-Казна» (ЕАП на МФО 899998) бюджетних рахунків для зарахування надходжень за балансовими рахунками 3113, 3123, 3143, 3153 (далі - рахунки для повернення кредитів та позичок) та відповідних рахунків розділу 15 «Надані бюджетні кредити та позички».
Вказані рахунки були відкриті та інформація про реквізити нових рахунків доведена до ГУ ДФС у Миколаївській області. Старі рахунки були закриті 04.03.2019 і відповідно зарахування до бюджетів заборгованості за кредитами  та бюджетними позичками на нові рахунки розпочалася з цього ж числа.
Заборгованість, яка обліковується на рахунках розділу 15 «Надані бюджетні кредити та позички» управлінням бухгалтерського обліку операцій з виконання бюджетів перенесена на відповідні рахунки бази АС «Є-Казна» (ЕАП на МФО 899998), у тому числі і заборгованість за кредитами, які не підлягають поверненню до бюджету, а саме:
заборгованість за фінансовою допомогою сільськогосподарським підприємствам, які зазнали збитків наслідок пилових буревіїв, що сталися 23-24 березня, посухи в травні та градобою в червні 2007 року, згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 N 549-р;
заборгованість за середньостроковими позичками, які були надані місцевим бюджетам за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку Наразі нас очікує централізація рахунків для зарахування єдиного соціального внеску, зарахування надходжень до фонду соціального страхування та видатків місцевих бюджетів.
 

 

 

 

 
 
 
 
 
Про припинення розрахунково–касового обслуговування розпорядників            і одержувачів бюджетних коштів без затверджених в установленому порядку паспортів бюджетних програм.
 
Частиною 2 статті 49 Бюджетного кодексу України передбачено,  що Казначейство здійснює платежі за дорученням розпорядника бюджетних коштів, зокрема у разі наявності затвердженого в установленому порядку паспорту бюджетної програми (у разі застосування програмно-цільового методу у бюджетному процесі).
Також, відповідно до частини 5 статті 48 Кодексу під час реєстрації та обліку бюджетних зобов'язань органами Казначейства здійснюється перевірка відповідності напрямів витрачання бюджетних коштів бюджетному асигнуванню, паспорту бюджетної програми.

Пунктом 6 Розділу I Правил складання паспортів бюджетних програм та звітів про їх виконання, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 29.12.2002 № 1098 «Про паспорти бюджетних програм» передбачено, що паспорти бюджетних програм затверджуються протягом 45 днів від дня набрання чинності законом про Державний бюджет України та пунктом 1.6 Правил складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 26.08.2014 № 836 передбачено, що паспорти бюджетних програм затверджуються протягом 45 днів від дня набрання чинності рішенням про місцевий бюджет. 

 
Для працівників бюджетної сфери.
         
              Про відображення операції з придбання активів за рахунок коштів субвенції з місцевого бюджету на виконання  програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів та складання фінансової звітності.
            З метою встановлення єдиних підходів для відображення  в бухгалтерському обліку та звітності операцій що здійснюються за рахунок коштів субвенцій з місцевого бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів повідомляємо.
            Для обліку надходжень розпорядників бюджетних коштів пов’язаних з перерахування сум трансфертів, та коштів, отриманих для виконання цільових заходів Планом рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі ( далі –План рахунків), затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 25.01.2014 за № 161/24938, передбачено субрахунок 7512 «Трансферти».
            Розпорядники коштів державного бюджету операції з придбання активів за рахунок коштів субвенції з місцевого бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів мають відображати в бухгалтерському обліку аналогічно порядку відображення в бухгалтерському обліку операцій з безоплатного отримання основних засобів ( крім внутрішнього переміщення в межах органу, уповноваженого управляти об’єктами  державної (комунальної) власності), згідно з розділом І «Облік основних засобів» Типової кореспонденції субрахунків бухгалтерського обліку для відображення операцій з активами, капіталом та зобов’язаннями розпорядниками бюджетних коштів та державними цільовими фондами, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 29 грудня 2015 року N 1219, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 16 січня 2016 р. за N 86/28216.
            Таким чином, при відображені у бухгалтерському обліку операцій з придбання активів за рахунок коштів субвенції з місцевого бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів субрахунок 5411 «Цільове фінансування розпорядників бюджетних коштів» Плану рахунків не застосовується.
            Інформацію про всі проведенні господарські операції, які відображені в бухгалтерському обліку, розпорядники бюджетних коштів повинні відобразити у відповідних статтях форм фінансової звітності.
  
 
 
 
Для працівників бюджетної сфери.
 
          Про відображення операції з придбання активів за рахунок коштів субвенції з місцевого бюджету на виконання  програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів та складання фінансової звітності.
            З метою встановлення єдиних підходів для відображення в бухгалтерському обліку та звітності операцій що здійснюються за рахунок коштів субвенцій з місцевого бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів повідомляємо.
            Для обліку надходжень розпорядників бюджетних коштів пов’язаних з перерахування сум трансфертів, та коштів, отриманих для виконання цільових заходів Планом рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі ( далі –План рахунків), затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 25.01.2014 за № 161/24938, передбачено субрахунок 7512 «Трансферти».
            Розпорядники коштів державного бюджету операції з придбання активів за рахунок коштів субвенції з місцевого бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів мають відображати в бухгалтерському обліку аналогічно порядку відображення в бухгалтерському обліку операцій з безоплатного отримання основних засобів ( крім внутрішнього переміщення в межах органу, уповноваженого управляти об’єктами державної (комунальної) власності), згідно з розділом І «Облік основних засобів» Типової кореспонденції субрахунків бухгалтерського обліку для відображення операцій з активами, капіталом та зобов’язаннями розпорядниками бюджетних коштів та державними цільовими фондами, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 29 грудня 2015 року N 1219, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 16 січня 2016 р. за N 86/28216.
            Таким чином, при відображені у бухгалтерському обліку операцій з придбання активів за рахунок коштів субвенції з місцевого бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів субрахунок 5411 «Цільове фінансування розпорядників бюджетних коштів» Плану рахунків не застосовується.
            Інформацію про всі проведенні господарські операції, які відображені в бухгалтерському обліку, розпорядники бюджетних коштів повинні відобразити у відповідних статтях форм фінансової звітності.
 
 
 
Для працівників бюджетної сфери.
         
              Державна казначейська служба України доводить до відома та використання в роботіПостанова Кабінету Міністрів України № 1074   від 05.12.2018 про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України           від 23 квітня 2014 р. N 117 "Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти", а саме що попередня оплата розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів за капітальними видатками та державними контрактами здійснюється шляхом спрямування бюджетних коштів виконавцям робіт, надавачам товарів і послуг (крім нерезидентів) на небюджетні рахунки, відкриті на їх ім'я в органах Казначейства у встановленому законодавством порядку, з подальшим використанням зазначених коштів виконавцями робіт, надавачами товарів і послуг виключно з таких рахунків на цілі, визначені договорами про закупівлю товарів, робіт і послуг..
Управління Державної казначейської служби
 в Арбузинському районі   Миколаївської області
 
 
           З 01 січня 2019 року запроваджується перехід на централізовану модель здійснення видатків розпорядників та одержувачів коштів місцевих бюджетів. Запровадження централізованої моделі здійснення видатків розпорядників та одержувачів коштів місцевих бюджетів передбачає закриття всіх видаткових рахунків місцевих бюджетів, відкритих на балансі головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві за різними МФО, та відкриття аналогічних рахунків на балансі Центрального апарату за МФО 820172.
          Запровадження централізованої моделі здійснення видатків розпорядників та одержувачів коштів місцевих бюджетів дозволить зменшити кількість учасників СЕП НБУ з 25 до 1 та створить єдиний технологічний майданчик для всіх видаткових рахунків усіх бюджетів, що суттєво зменшить витрати на супроводження технологічних майданчиків Головних управлінь.     
           Після проведення експерименту пілотних областей буде складено графік поетапного переведення протягом 2019 року всіх місцевих бюджетів на централізовану модель здійснення видатків розпорядників та одержувачів коштів місцевих бюджетів.
 
 
 
 
Управління Державної казначейської служби
в Арбузинському районі   Миколаївської області
 
Урядом внесено зміни до Положення про Державну казначейську службу України. Це передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2018 року. № 842.
Постановою передбачено повноваження Казначейства щодо:
- складання консолідованої фінансової звітності про загальний стан і результати діяльності суб’єктів державного сектору та бюджетів;
 

- оприлюднення річної консолідованої фінансової звітності про загальний майновий стан та результати діяльності суб'єктів державного сектору та бюджетів;

- обслуговування розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів із застосуванням системи дистанційного обслуговування “Клієнт казначейства – Казначейство” тощо. 

 

 
ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ ЩОДО ПОВЕРНЕННЯ З БЮДЖЕТУ КОШТІВ, ПОМИЛКОВО ТА/АБО НАДМІРУ ЗАРАХОВАНИХ
 
У зв’язку з надходженням до Державної казначейської служби України чисельних заяв та запитів платників щодо повернення з бюджету коштів, помилково та/або надміру зарахованих, повідомляємо наступне.
 
 Порядок повернення коштів, помилково та/або надміру зарахованих до бюджету регламентовано статтями 45, 78 Бюджетного кодексу України та наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2013 № 787 «Про затвердження Порядку повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів».
 
 Відповідно до зазначених нормативно-правових актів, для повернення коштів, помилково та/або надміру зарахованих до бюджету, платник має подати до органу Казначейства, за місцем зарахування платежу до бюджету, наступні документи:
 
- заяву про повернення коштів з бюджету;
- оригінал подання на повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджету (погоджене з відповідним місцевим фінансовим органом у разі повернення коштів з місцевих бюджетів);
- оригінал або копію документа на переказ, або паперову копією електронного розрахункового документа, які підтверджують перерахування коштів до бюджету.
 
Звертаємо увагу, що зазначений вище пакет документів подається платником до відповідного органу Казначейства, за місцем зарахування платежу до бюджету. При цьому, дати складання заяви та подання не повинні перевищувати 30 календарних днів.
 
 
Враховуючи зазначене, всі заяви, які надходять від платників до Державної казначейської служби України стосовно повернення з бюджету коштів, перенаправляються до відповідного територіального органу Казначейства, за місцем зарахування платежу до бюджету, що призводить до затримки повернення коштів.
 
 
Управління  Державної казначейської служби
в Арбузинському районі  Миколаївської області
 
 
Про зарахування на «старі рахунки»
в перехідний період
 
Управління Державної казначейської служби в Арбузинському районі Миколаївської області (далі –управління) в межах своєї компетенції повідомляє, що з 02.07.2018 запроваджено централізовану модель виконання доходної частини бюджетів, за якою відкриття рахунків за надходженнями до державного та місцевих бюджетів передбачено на рівні Казначейства України (МФО 899998).
Наказом Казначейства України від 27.06.2018 № 216 «Про організацію роботи самостійних структурних підрозділів Державної казначейської служби України та головних управлінь Державної казначейської служби України при переході на централізовану модель виконання дохідної частини бюджетів», для недопущення зменшення надходжень до бюджету, з 02.07.2018 до 11.09.2018 встановлено перехідний період роботи органів казначейської служби, під час якого одночасно відкриті рахунки як для зарахування податків та зборів на старі реквізити так і на нові централізовані.
На виконання наказу ДКСУ від 15.08.2018 № 268 «Про реалізацію рішення Колегії Державної казначейської служби України від 03.08.2018» було проведено аналіз  платежів в рахунок сплати податків та зборів до державного та місцевих бюджетів на «старі рахунки». Аналізом було охоплено період з 02.07.2018 по 16.08.2018 і встановлено, що за вказаний період на «старі рахунки» надійшло більше 47 тис. платежів, з них у розрізі контролюючих органів:
- 38 276 платежів за кодами бюджетної класифікації, контроль за справлянням яких покладено на Державну фіскальну службу України. Найбільша кількість платежів надійшла по наступним  кодам:
11011000 «Військовий збір» - 6538 платежів;
11010100 «Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати» - 5414 платежів;
11010500 «Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування» - 950 платежів;
11010400 «Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата» - 454 платежі;
18010300 «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об'єктів нежитлової нерухомості» - 380 платежів;
18010400  «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений  юридичними особами, які є власниками об'єктів нежитлової нерухомості» - 154 платежі;
14040000 «Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів» - 511 платежів;
18010200 «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами,  які є власниками об’єктів житлової нерухомості» - 4411 платежів;
18050500 «Єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників,  у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75відсотків» - 178 платежів;
18050300 «Єдиний податок з юридичний осіб» - 372 платежі;
18050400 «Єдиний податок з фізичних осіб» - 7405 платежів;
18010500 «Земельний податок з юридичних осіб» - 283 платежі;
18010600 «Орендна плата з юридичних осіб» - 635 платежів;
18010700 «Земельний податок з фізичних осіб» - 8563 платежі;
18010900 «Орендна плата з фізичних осіб» - 1206 платежів;
22011100 «Плата за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами» - 217 платежів.
  • 4 981 платіж за кодами бюджетної класифікації, контроль за справлянням яких покладено на Міністерство юстиції України, у т.ч. у розрізі кодів:
22012600 «Адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» - 670 платежів;
22010300 «Адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб,  фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» - 132 платежі;
22012700 «Плата за надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, за одержання інформації з інших державних реєстрів, держателем яких є центральний орган виконавчої влади з формування та забезпечення реалізації державної правової політики та центральний орган виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сферах державної реєстрації актів цивільного стану, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» - 1 622 платежі;
22090100 «Державне мито, що сплачується за місцем розгляду та оформлення документів, у тому числі за оформлення документів на спадщину і дарування» - 2191 платіжі.
  • 304 платежі за кодами бюджетної класифікації, контроль за справлянням яких покладено на Держадміністрації та органи місцевого самоврядування, з них найбільше по кодам:
24060300 «Інші надходження» - 81 платіж;
22080400 «Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності» - 171 платіж;
50110000 «Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади» - 35 платежів.
 
Зарахування на «старі рахунки» здійснюється і по іншим кодам, що контролюють інші органи виконавчої влади:
  • 22030101 «Судовий збір (Державна судова адміністрація України, 050)» - 337 платежів;
  • 21081300 «Адміністративні штрафи у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху» - 733 платежі;
  • 22012500 «Плата за надання інших адміністративних послуг», у розрізі відомчих ознак:
  • Держпродспоживслужба (відомча ознака 21) – 350 платежів;
  • Державне агентство лісових ресурсів (відомча ознака 15) – 132 платежі;
  • Державне агентство земельних ресурсів (відомча ознака 27) – 395 платежів.
 

  

  Розрахунок за спожиту електроенергію - новації в укладені договорів та кошторисів бюджетних установ
Формат: ZIP | Добавлен: 23/08/2020 17:03:37
20Kb Скачать скачать
Управління Державної казначейської служби в Арбузинському районі              Миколаївської області
 
 
 
Щодо зарахування
загальнодержавних податків та зборів
 
Державна казначейська служба України (далі - Казначейство) щодо зарахування платежів до бюджету підприємствами-надавачами послуг відповідно до Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.2002 № 256 (далі - Порядок) повідомляє.
Пунктом 8 Порядку, у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 08.11.2017 № 951 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», було визначено, що підприємства-надавачі послуг отримані кошти спрямовують на сплату грошових зобов'язань з податків, зборів і платежів до державного бюджету, крім податків визначених цим пунктом для окремих учасників розрахунків.
Постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 114 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» внесено зміни до пункту 8 і Порядку.
 
Відповідно до внесених змін підприємства-надавачі послуг отримані кошти повинні спрямовувати на сплату грошових зобов'язань із загальнодержавних податків, зборів і платежів до державного бюджету, визначених статтею 9 Податкового кодексу України.
Згідно із статтею 9 Податкового кодексу України до загальнодержавних податків та зборів належать: податок на прибуток підприємств; податок на доходи фізичних осіб; податок на додану вартість; акцизний податок; екологічний податок; рентна плата та мито.
Враховуючи вищевикладене, територіальні органи Казначейства, починаючи з 6 березня поточного року, при виконанні платіжних доручень щодо зарахування коштів підприємств-надавачів послуг до державного бюджету, керуватимуться нормами статті 9 Податкового кодексу України.
 
 
 
 
 
Управління Державної казначейської служби в Арбузинському районі              Миколаївської області
 
      Відповідно до статті 112 Бюджетного кодексу України та наказу Міністерства фінансів України від 01.12.2011р. № 1537 «Про затвердження Порядку проведення оцінки виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень».
 26 квітня 2018 року проведено оцінку виконання  головним бухгалтером бюджетної  установи своїх повноважень.
 
 
 
 
 
Управління Державної казначейської служби в Арбузинському районі Миколаївської області
  
Для працівників бюджетної сфери.

 

   Про набрання чинності наказу Міністерства фінансів
             Державна казначейська служба України доводить до відома та використання в роботі, наказ Міністерства фінансів України від 04.01.2018 №1 «Про затвердження порядку проведення органами казначейства розрахунків, передбачених пунктом 8. Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 березня 2002 року, та взаємодії учасників таких розрахунків» що додається. 

 

 

Про запровадження автоматизованої системи АС «Є-Звітність»

 
Наказом Міністерства фінансів України від 28.11.2016 року №1038 «Про затвердження Плану заходів щодо модернізації системи бухгалтерсько­го обліку в державному секторі на 2016-2018 роки» визначені кроки щодо запровадження національ­них положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі. Розділами ІІ-ІІІ визначені за­ходи щодо створення та запровадження з 2018 року системи подання електронної звітності розпоряд­никами бюджетних коштів і державними цільови­ми фондами, складеної згідно з національними по­ложеннями (стандартами) бухгалтерського обліку в державному секторі (далі — АС «Є-Звітність»).
Основна функція АС «Є-Звітність» — можливість розпорядниками бюджетних коштів і державними цільовими фондами здійснити подання звітності до органів Державної казначейської служби України (далі - Казначейство), складеної згідно з націо­нальними положеннями (стандартами) бухгалтер­ського обліку в державному секторі, через мережу Інтернет, використовуючи електронно-цифровий підпис.
Передбачено такий доступ до АС «Є-Звітність» клієнтів казначейства:
·        Через мережу інтернет безпосередньо до АС «Є-Звітність»;
·        через мережу Інтернет з системи дистанційно­го обслуговування «Клієнт Казначейства - Казна­чейство»;
·        у разі відсутності доступу до мережі Інтернет з робочого місця, яке налаштоване в органах Каз­начейства.
 
Впровадження АС «Є-Звітність» дозволить за­безпечити:
·        автоматизовану перевірку органами Казначей­ства даних фінансової та бюджетної звітності розпо­рядників та одержувачів бюджетних коштів, у тому числі зведеної звітності;
·        віддалений доступ до подання звітності;
·        консолідацію звітності органами Казначейства;
·        виключення паперового обміну звітними дани­ми з органами Казначейства;
·        ведення електронного архіву фінансової та бюджетної звітності;
·        створення єдиної бази нормативно-довідкової інформації;
·        імплементацію єдиних стандартів подачі елек­тронної звітності в органи Казначейства;
·        автоматичний аналіз та перевірку звітності органами Казначейства.
 
 

Загальна схема роботи АС «Є-Звітність»

 
 
 
 
Інформація підготовлена
за матеріалами
 

Департаменту
інформаційних технологій ДКСУ 

  Наказ Міністерства фінансів України від 04.01.2018 №1
Формат: PDF | Добавлен: 23/08/2020 17:03:21
1249Kb Скачать скачать
Управління Державної казначейської служби в Арбузинському районі Миколаївської області 
 

Для працівників бюджетної сфери.

 
 

Про набрання чинності наказу Міністерства фінансів

          Державна казначейська служба України доводить до відома та використання в роботі, наказ Міністерства фінансів України від 08.09.2017 № 755 «Про затвердження типових форм меморіальних ордерів, інших облікових регістрів суб’єктів державного сектору та порядку їх складання» що додається. 

  Наказ Міністерства фінансів України від 08.09.2017 № 755
Формат: PDF | Добавлен: 23/08/2020 17:03:33
601Kb Скачать скачать
Управління Державної казначейської служби в Арбузинському районі              Миколаївської області
Для працівників бюджетної сфери 
Про набрання чинності наказу Міністерства фінансів

          Державна казначейська служба України доводить до відома та використання в роботі, що з  01.01.2018 набирає чинності наказ Міністерства фінансів України від 20.09.2017 № 793 «Про затвердження складових програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів», що додається. 

  Наказ Міністерства фінансів України від 20.09.2017 № 793 «Про затвердження складових програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів»
Формат: PDF | Добавлен: 23/08/2020 17:03:25
1620Kb Скачать скачать
Управління Державної казначейської служби в Арбузинському районі Миколаївської області
 
                           Для працівників бюджетної сфери. 
 
Про набрання чинності наказу Міністерства фінансів
                           

          Державна казначейська служба України доводить до відома та використання в роботі, що 31.10.2017 набирає чинності наказ Міністества фінансів України від 01.09.2017 № 729 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України», зареєстрований в Міністертві юстиції України22.09.2017 за № 1167/31035, що додається. 

  Наказ МФУ №729
Формат: PDF | Добавлен: 23/08/2020 17:03:40
2593Kb Скачать скачать

 Управління Державної казначейської служби в Арбузинському районі              Миколаївської області

                           Для працівників бюджетної сфери 
 
Щодо Порядку взаємодії Мінфіну, органів ДКСУ та установ, які здійснюють виплати пільг, субсидій, інших соціальних виплат, під час перерахування таких виплат.
                           
          Міністерство фінансів України відповідно до пункту 40 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України, Порядку здійснення верифікації та моніторингу достовірності інформації, поданої фізичними особами для нарахування та отримання соціальних виплат, пільг, субсидій, пенсій, заробітної плати, інших виплат, що здійснюються за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів, коштів Пенсійного фонду України, фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування , затвердженого постановою КМУ від 18.02.2016 № 136, здійснює верифікацію державних виплат.
           Постановою КМУ від 18.02.2016 № 151 затверджено Порядок взаємодії Міністерства фінансів, органів Державної казначейської служби України та Установ, які здійснюють виплати пільг, субсидій, інших соціальних виплат, під час перерахування таких виплат (далі - Порядок).
           Пунктом 7 цього Порядку визначено, що у разі відсутності зведеного реєстру виплат або реєстру виплат, невідповідності його формату назви файла, платіжне доручення повертається органами Казначейства установі, яка здійснює соціальні виплати, без виконання.
           Аналіз інформації, яка отримується відповідно до вимог Порядку,свідчить про систематичні порушення формату назви файлів.
           Ураховуючи вищезазначене, просимо звернути увагу на недопустимість зазначених порушень та дотримуватись зазначеного Порядку.
 
            Одночасно повідомляємо, що, починаючи з 13.09.2017, установам при подачі електронних реєстрів потрібно здійснювати шифрування даних з використанням посиленого сертифіката відкритого ключа Серебрянського Дмитра Миколайовича.
             Посилені сертифікати відкритих ключів Серебрянського Дмитра Миколайовича можна завантажити з офіційного веб-сайту Акредитованого центру сертифікації ключів Держвної казначейської служби України у розділі «Пошук сертифікатів», Серійні номери сертифікатів – 27В2А та 27В29.        
 
  Централізовані закупівельні організації
Формат: ZIP | Добавлен: 23/08/2020 17:03:38
5798Kb Скачать скачать
  ДКС Наказ від 21.07.2017 № 240 Про внесення змін до Порядку організації роботи органів Державної казначейської служби України в процесі казначейського обслуговування державного бюджету за витратами.
Формат: PDF | Добавлен: 23/08/2020 17:03:37
469Kb Скачать скачать
  Постанова від 07.06.2017р. №391
Формат: PDF | Добавлен: 23/08/2020 17:03:28
188Kb Скачать скачать

 Управління Державної казначейської служби в Арбузинському районі Миколаївської області

  Для працівників бюджетної сфери. 

Про надання інформації.

                Направляємо  для  використання   в   роботі  Постанову  від 07.06.2017 року № 391  «Про внесення змін до порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ».

 Управління Державної казначейської служби в Арбузинському районі              Миколаївської області

                           Для працівників бюджетної сфери.

 

Про надання інформації.

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

 

НАКАЗ

27.03.2017

м. Київ

N 259/390

 

Про затвердження Порядку зарахування до бюджетів плати за надання адміністративних послуг та продукцію і документи, що використовуються для оформлення цих послуг

 Відповідно до Бюджетного кодексу України, Законів України "Про адміністративні послуги", від 06 жовтня 2016 року N 1670-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління державними підприємствами, що виготовляють бланки цінних паперів, документи та бланки, які потребують використання спеціальних елементів захисту", постанов Кабінету Міністрів України від 04 червня 2007 року N 795 "Про затвердження переліку платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції та Державної міграційної служби, і розміру плати за їх надання", від 02 листопада 2016 року N 770 "Деякі питання надання адміністративних послуг у сфері міграції", з метою визначення прозорого механізму зарахування, розподілу і перерахування коштів, які надходять як плата за надання адміністративних послуг, що надаються Міністерством внутрішніх справ України, Національною поліцією України, Державною міграційною службою України та їх територіальними органами і підрозділами, за продукцію та документи, що видаються при наданні цих послуг, та забезпечення можливості безперебійного фінансування виготовлення бланків документів, їх персоналізації, а також здійснення розбудови інфраструктури Єдиного державного демографічного реєстру та приведення нормативно-правових актів Міністерства внутрішніх справ у відповідність до законодавства України

НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Порядок зарахування до бюджетів плати за надання адміністративних послуг та продукцію і документи, що використовуються для оформлення цих послуг, що додається.

2. Департаменту фінансово-облікової політики Міністерства внутрішніх справ України (Шевнін С. М.) забезпечити:

у встановленому порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

у десятиденний строк з дня державної реєстрації цього наказу в Міністерстві юстиції України його оприлюднення на офіційному веб-сайті Міністерства внутрішніх справ України.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства фінансів України від 12 лютого 2016 року N 96/55 "Про затвердження Порядку зарахування до бюджетів плати за надання адміністративних послуг та продукцію і документи, що використовуються для оформлення цих послуг", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 29 лютого 2016 року за N 311/28441.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Міністр внутрішніх
справ України

А. Аваков

Міністр фінансів України

О. Данилюк

ПОГОДЖЕНО:

 

Т. в. о. Голови
Національної поліції України

В. А. Троян

Голова Державної
міграційної служби України

М. Ю. Соколюк

Голова Державної
казначейської служби України

Т. Я. Слюз

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства фінансів України
27 березня 2017 року N 259/390

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
21 квітня 2017 р. за N 524/30392


ПОРЯДОК
зарахування до бюджетів плати за надання адміністративних послуг та продукцію і документи, що використовуються для оформлення цих послуг

1. Цей Порядок визначає механізм зарахування, розподілу і перерахування до доходів загального фонду місцевих бюджетів та спеціального фонду державного бюджету коштів, що надходять як плата за надання адміністративних послуг, продукцію та документи, що видаються при наданні адміністративних послуг з придбання, перевезення, зберігання і носіння зброї, а також відповідно до Законів України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" і "Про дорожній рух".

Норми цього Порядку застосовуються Міністерством внутрішніх справ України, Національною поліцією України, Державною міграційною службою України та їх територіальними органами і територіальними підрозділами (далі - суб'єкти надання адміністративних послуг) і Державною казначейською службою України та її територіальними органами (далі - органи Казначейства).

2. Плата, яка вноситься суб'єктом господарювання за видачу та переоформлення ліцензії, видачу дубліката замість втраченої або пошкодженої ліцензії та копії ліцензії, зараховується до відповідного бюджету на рахунки, відкриті в органах Казначейства за кодом класифікації доходів бюджету 22011800 "Плата за ліцензії та сертифікати, що сплачується ліцензіатами за місцем здійснення діяльності".

3. Для зарахування до бюджетів коштів, що надходять як плата за надання адміністративних послуг, продукцію та документи, що видаються при наданні цих послуг, суб'єкти надання адміністративних послуг відкривають рахунки в органах Казначейства за місцем обслуговування в загальновстановленому порядку за балансовим рахунком 3711 "Інші рахунки клієнтів Казначейства України" (далі - рахунок 3711) та повідомляють про відкриті рахунки відповідних суб'єктів звернення.

4. Плата за надання адміністративних послуг, уключаючи вартість продукції та документів, що видаються при наданні адміністративних послуг, вноситься суб'єктом звернення одноразово на рахунок 3711, відкритий на ім'я суб'єкта надання адміністративних послуг, за місцем надання послуг.

5. Суб'єкти надання адміністративних послуг не пізніше одного робочого дня після надходження коштів від суб'єктів звернення на рахунок 3711 здійснюють операції з обробки платежів у такій послідовності:

1) повертають помилково або надміру сплачені кошти;

2) розподіляють кошти між загальним фондом місцевого бюджету і спеціальним фондом державного бюджету відповідно до встановлених законодавством розмірів плати за надання таких послуг та перераховують таким чином:

частину коштів, визначену як плата за надання адміністративних послуг (крім коштів від вартості продукції та документів, що видаються при наданні адміністративних послуг), - на рахунки з обліку доходів загального фонду місцевого бюджету за місцем надання послуг, відкриті в органах Казначейства за балансовим рахунком 3321 "Кошти, які підлягають розподілу між рівнями бюджету" за кодом класифікації доходів бюджету 22012500 "Плата за надання інших адміністративних послуг" (далі - рахунок 3321) та відомчою ознакою;

для Державної міграційної служби України:

частину коштів, визначену як плата за надання адміністративних послуг як частини адміністративного збору (крім коштів від вартості продукції та документів, що видаються при наданні адміністративних послуг), - на рахунки, відкриті в органах Казначейства за балансовим рахунком 3311 "Кошти, які підлягають розподілу між державним і місцевими бюджетами" (далі - рахунок 3311), за кодом класифікації доходів бюджету 22012500 "Плата за надання інших адміністративних послуг", за відомчою ознакою "10" та за місцем надання послуг. Зазначені кошти розподіляються органами Казначейства між спеціальним фондом державного бюджету та загальним фондом відповідного місцевого бюджету за нормативами, установленими законодавством;

у разі звільнення органами місцевого самоврядування окремих категорій осіб від оплати вартості адміністративної послуги, яка зараховується до місцевих бюджетів, 30 відсотків вартості адміністративної послуги - на рахунки, відкриті в органах Казначейства за балансовим рахунком 3121 "Кошти спеціального фонду державного бюджету, які направляються на спеціальні видатки" (далі - рахунок 3121), за кодом класифікації доходів бюджету 22012500 "Плата за надання інших адміністративних послуг", за відомчою ознакою "10" та за місцем надання послуг;

кошти, визначені як плата за продукцію та документи, що видаються при наданні адміністративних послуг, - на рахунки з обліку доходів спеціального фонду державного бюджету, відкриті в органах Казначейства за балансовим рахунком 3125 "Рахунок для зарахування до спеціального фонду державного бюджету власних надходжень бюджетних установ", за кодом класифікації доходів бюджету 25010100 "Плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю" (далі - рахунок 3125) на ім'я суб'єктів надання адміністративних послуг. Зазначені кошти в порядку, визначеному законодавством, з рахунку 3125 перераховуються на відповідні реєстраційні рахунки, відкриті в органах Казначейства за балансовим рахунком 3522 "Реєстраційні рахунки розпорядників за коштами спеціального фонду державного бюджету" (далі - рахунок 3522) на ім'я зазначених суб'єктів надання адміністративних послуг, та спрямовуються для розрахунків з виробниками продукції.

6. Повернення помилково або надміру сплачених коштів суб'єкту звернення здійснюється з рахунку 3711 у строки, установлені законодавством, та в межах поточних надходжень за день.

Повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджетів, здійснюється відповідно до Порядку повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 03 вересня 2013 року N 787, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 вересня 2013 року за N 1650/24182.

7. Ведення бухгалтерського обліку коштів, які надходять як плата за надання адміністративних послуг, здійснюється відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31 грудня 2013 року N 1203, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 січня 2014 року за N 161/24938, та Порядку застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29 грудня 2015 року N 1219, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16 січня 2016 року за N 85/28215.

8. З метою здійснення контролю за надходженням коштів від надання адміністративних послуг та для забезпечення своєчасного відображення зазначених операцій у бухгалтерському обліку органи Казначейства щодня в електронному вигляді надають суб'єктам надання адміністративних послуг виписки з відповідних рахунків 3125, 3121, 3311, 3321, 3522, 3711 в установленому законодавством порядку.

 

Директор Департаменту
фінансово-облікової політики
Міністерства внутрішніх справ України

С. М. Шевнін

Директор Департаменту фінансів
оборони, правоохоронних
органів і державної безпеки
Міністерства фінансів України

А. І. Гурська

 

 Для працівників бюджетної сфери.  

Щодо відновлення роботи СДО 

          Управління Державної казначейської служби України в Арбузинському районі Миколаївської області на виконання листа Державної казначейської служби України від 14.02.2017р. № 7-10/17-2539 та листа Головного управління Державної казначейської служби України у Миколаївській області повідомляє про відновлення роботи системи дистанційного обслуговування клієнтів, в зв’язку з чим просимо активувати роботу. 

  Лист ДКСУ №24 від 28.04.2017року
Формат: PDF | Добавлен: 23/08/2020 17:03:38
1173Kb Скачать скачать

 Управління Державної казначейської служби в Арбузинському районі Миколаївської області

 Для працівників бюджетної сфери. 

Перевірка та відповідальність.  

 

Головний бухгалтер бюджетної установи надає заповнену та погоджену в установленому порядку Анкету про виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень Комісії Казначейства не пізніше 1 квітня року, в якому проводиться оцінка.

Оцінці підлягає діяльність головного бухгалтера, який працює на займаній посаді не менше року, а також який внаслідок організаційних змін обіймає посаду менше року, якщо його посадові обов’язки не змінилися.

Діяльність головного бухгалтера, який перебуває у відпустці у зв’язку з вагітністю, пологами і доглядом за дитиною, оцінюється не раніше ніж через рік після виходу на роботу.

Діяльність головного бухгалтера, призначеного на посаду на визначний термін, та вагітної жінки може оцінюватися за їх власним бажанням. Проводиться така оцінка раз на рік до 1 травня.

Відповідний порядок передбачає наказ Мінфіну від 01.12.2011р. № 1537.

 

  Про затвердження Змін до Порядку повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів
Формат: DOC | Добавлен: 23/08/2020 17:03:25
55Kb Скачать скачать
  «КАЗНАЧЕЙСТВО У 2016 РОЦІ ЙТИМЕ ШЛЯХОМ МОДЕРНІЗАЦІЇ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ ЧИСЛЕННИХ НОВАТОРСЬКИХ ПРОЕКТІВ» Інтерв’ю Голови Державної казначейської служби України Т.Я.Слюз
Формат: DOC | Добавлен: 17/01/2021 09:45:46
74Kb Скачать скачать
  Щодо функціонування системи ProZorro
Формат: DOC | Добавлен: 23/08/2020 17:03:40
26Kb Скачать скачать
  Казначейство України звертає увагу розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів
Формат: DOC | Добавлен: 23/08/2020 17:03:37
26Kb Скачать скачать
  Деталізація процесу підключення до системи дистанційного обслуговування клієнтів «Клієнт Казначейства – Казначейство» (пам’ятка клієнта)
Формат: DOC | Добавлен: 23/08/2020 17:03:39
436Kb Скачать скачать