Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення












 

3 липня в обласній універсальній науковій бібліотеці ім.О.Гмирьова відбулося засідання колегії управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації з питання «Стан надання культурно-освітніх та мистецьких послуг населенню Жовтневого, Миколаївського, Новоодеського, Очаківського районів та м. Очакова в умовах формування територіальних громад».
         У роботі колегії брали участь голова облради В.В.Луста, заступник голови облдержадміністрації О.А.Янішевська, голова постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї, молоді та спорту М.А.Кравченко, заступник голови постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї, молоді та спорту Т.І.Бугаєнко, члени постійної комісії облради, депутати обласної ради від Жовтневого, Миколаївського, Новоодеського, Очаківського районів та м. Очакова, голови райдержадміністрацій Жовтневого, Миколаївського, Новоодеського, Очаківського районів та м. Очакова, голови районних рад, керівники обласних закладів культури і мистецтв, структурних підрозділів з питань культури, районних Будинків культури, централізованих бібліотечних систем, початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів відповідних районів.
Презентував доповідь начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації М.Ф.Димитров.
Також було організовано скайп-зв'язок з Баштанським, Березнегуватським, Веселинівським, Вознесенським, Казанківським, Новобузьким, Снігурівським районами та м. Вознесенськом.      
  Рішення колегії від 3 липня 2015 року
Формат: DOC | Добавлен: 26/08/2015 17:34:45
32Kb Скачать скачать
  Про позбавлення звання «народний» фотоклубу «Корабел» ім. Бориса Панова Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи
Формат: DOC | Добавлен: 26/08/2015 17:33:00
30Kb Скачать скачать