Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Виставка-інсталяція під назвою «Хобіленд».

27/11/2021

 

 

26 листопада фахівцями Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменко м. Миколаєва розроблено виставку-інсталяцію під назвою «Хобіленд».

Це виставка постійно діюча. Протягом року буде проходити цикл таких виставок-інсталяцій різної тематики і напрямку.

Трохи роз’яснення: книжкова інсталяція – це просторова композиція, створена з книжкових видань, різних матеріалів та форм. Мета книжкової інсталяції – створення об’ємної художньої композиції чи тривимірного середовища в певному просторі. Книги, в комбінації з іншими предметами, звільняються від своїх традиційних функцій читання і набувають нових естетичних функцій. Інсталяція потребує фантазії, видумки, неординарного мислення. Як правило, інсталяція спонукає до чогось: поглянути на якусь річ під іншим кутом зору, звернути увагу на якусь проблему, часом, вона просто покликана розважити, вразити чи шокувати – «зачепити за живе».

Хобі приносить дитині море позитивних емоцій, саме тому так важливо його мати. У сучасному світі досить багато приводів для радості, але чому б не додати собі цих приводів самостійно? Як знайти хобі до душі, знає далеко не кожен. Тому дуже корисною  для  наших юних відвідувачів стане виставка-інсталяція  «Хобіленд». Представлена тут різноманітна  література допоможе тим, хто намагається встигнути за модою  вибрати собі те, що йому цікаво. Справжньому хобі люди присвячують усе життя. І якщо у вас є таке хобі, можна вважати, що вам пощастило.

А тих, хто ще не знайшов собі своє хобі запрошуємо до нас  скористатись корисними порадами нашої виставки!   

Чудовою окрасою постійно діючої виставки «Хобіленд» стали роботи вихованців Миколаївської художньої школи, виконані у техніці - пластилінографії.  Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитись з виставкою та поринути у світ дитячих «пластилінових фантазій». Дякуємо викладачці Миколаївської художньої школи,  Анжеліки Чумак, за розвиток талановитої молоді міста Миколаєва!

Книги цієї виставки наддадуть радості та задоволення від читання. Навіть у тих, хто зовсім не любить читати!

Працівники бібліотеки креативні, творчі, сповнені сил, прагнуть і надалі реалізовувати свої можливості, енергію та професіоналізм на користь читачів, створюючи нові та цікаві інсталяції.

Див. фотозвіт:

https://www.facebook.com/Bibliotekashura2017/photos/pcb.1278077006025579/1278075899359023

Всі події →