Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Обласний он-лайн семінар-практикум викладачів народних інструментів (клавішні) мистецьких шкіл, проведений обласним методичним кабінетом навчальних закладів культури та мистецтв.

25/11/2021

 

 

24 листопада 2021 р. відбувся обласний он-лайн семінар-практикум викладачів народних інструментів (клавішні) мистецьких шкіл Миколаївської області.

 Головна мета семінару – підвищення рівня виконавської майстерності баяністів і акордеоністів для підвищення професійної компетентності викладачів.

  На семінарі був проведений відкритий урок на тему: «Розвиток технічних навичок учня-акордеоніста» - викладачем вищої категорії ДМШ № 2 м. Первомайськ Брушковською С.О. з учнем Лозоватським Єгором – 5 кл., акордеон.

    Робота проводилась згідно плану уроку.

    Ілюстрація учнем технічних вимог на прикладі гами ля мажор.

   Розгляд арпеджированого виду техніки на прикладі Етюда – пєси В.Манько «Сонячний зайчик».

  Велику увагу було звернено на гру подвійними нотами, аплікатурну точність, а також прийомами підкладанням і накладанням пальців для свободи руху на прикладі пєси О. Корчового « А це було так».

     Викладач поділилась досвідом про розвинення дрібної техніки, в роботі були показані твори Є.Дербенко Вальс «Чому сумний акордеон» і А. П’яццола  «Будь ласка» (танго). Урок завершився концертним виступом: обр. М. Різоля «Ой, Марічко» і ансамбля народних інструментів «Тустеп» соліст Лазоватський Є.

           

          Семінар можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/nqqKyNtpGQY

Всі події →