Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Літературна вподобайка «День усіх білок».

22/11/2021

 

22 листопада працівниками Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменко м. Миколаєва у Миколаївському  муніципальному колегіумі проведено літературну вподобайку «День усіх білок» (за книгою Ірен Карпи).

 Чи важливо піклуватися про братів наших менших? А чи потрібно їх захищати?

На ці та інші питання дискутували другокласники Миколаївського муніципального колегіуму на заході, присвяченому книзі «День усіх білок» української письменниці Ірен Карпи! Це добра й бешкетлива історія про дружбу, свободу і Мрію.

Дітям сподобалася розповідь про те, що насправді є цінним у житті та як важливо вміти боротися за свої права, незалежно від того, хто ти: дорослий, дитина чи лісове звірятко. Діти були у захваті від пригод і гумору, карколомних поворотів і складних ситуацій, з яких хоробро виплутувалися герої: білки і собаки, сови і кроти, лісники і бандити.

Діти висловлювали свої думки та мали можливість отримати нові знання про важливі проблеми екології сучасного світу, які згадуються в книзі. Зустріч відбулася в ігровій формі, що дозволило школярам поринути в атмосферу казкового лісу!

Всі події →