Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
В «Етносвітлиці» відкрита персональна виставка Тетяни Кравець.

13/10/2021

 

     Вкотре «Етносвітлиця», яка об’єднує найталановитіших майстрів-аматорів області, відкрита для поціновувачів мистецтва. Організатор:

Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи.

      12 жовтня свою першу персональну виставку представила Тетяна Кравець з Березанської громади, талановита майстриня обласного творчого об’єднання «Прибужжя», учасниця виставкового циклу «Нові імена Миколаївщини». Цей мистецький проєкт спрямований на збереження національних традицій, відродження культурної спадщини й народних промислів нашого краю.

Тетяна Кравець народилася в смт. Березанка Миколаївської області. З дитинства захоплювалась малюнком. Після закінчення школи працювала соціальним працівником територіального Центру, викладала в’язання, паперове лозоплетіння і паперову пластику для студентів Університету третього віку..

У 2017 році Тетяні запропонували працювати у Березанському будинку культури. Це період становлення Т. Кравець, як творчої особистості. У її творчому доробку з’являються вироби з нових видів мистецтва. Особливу увагу привертають роботи з традиційної техніки соломоплетіння. 

На цей час Тетяна працює у дитячому Будинку творчості школярів, де навчає юних митців сучасному виду мистецтва – пластилінографії.

Традиційно директор обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, заслужена артистка України Наталія Баштова привітала Тетяну Кравець з відкриттям персональної виставки, побажала майстрині реалізації нових проєктів, цікавих креативних ідей та нагородила грамотою обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи за збереження та розвиток української народної творчості.

 Керівник НТО «Прибужжя», заслужений працівник культури України Валентина Кривцова розповіла: «Тетяна декілька рокв співпрацює з нашим Центром.  Презентує свої вироби в обласних фестивалях, конкурсах та святах народної творчості. У 2020 році ми запросили майстриню долучится до  обласного народного творчого об’єднання «Прибужжя». Разом з іншими аматорами Миколаївщини бере активну участь в обласних виставкових проєктах, оглядах, культурно-мистецьких акціях, майстер-класах і семінарах.

Для своєї першої виставки обласного проєкту майстриня підготувала понад 30 робіт як з сучасного, так і традиційного видів мистецтва. Це вироби з соломоплетіння і паперової лози, інкрустовані солом’яні декоративні панно, ростові квіти та роботи з пластилінографії.»

Тетяна Кравець ознайомила гостей зі своїми першими кроками на ниві мистецтва, розповіла, з чого розпочалося захоплення плетінням з паперової лози, звідки прийшло натхнення на виготовлення ростових квітів. Відвідувачі виставки особисто мали змогу дізнатися про процес підготовки та збереження матеріалу для виготовлення виробів, різні види техніки плетіння. Майстриня розповіла про таємниці соломоплетіння, опанування техніки пластилінографії, про свої творчі плани на майбутнє.

Виставка робіт Тетяни Кравець триватиме до 03 листопада в арт локації «Етносвітлиця» на базі МОЦНТ та КОР. Запрошуємо до перегляду всіх охочих. Вхід безкоштовний, за попереднім записом. 

Всі події →