Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
«Докладаємо зусиль для того, щоб миколаївці якомога більше дізнавались про своє рідне місто, знали його історію і пишалися нею», - Центральна міська бібліотека ім.М.Л.Кропивницького відсвяткувала День міста разом з городянами на Соборній.

12/09/2021

 

11 вересня на Соборній діяв наш бібліотечний майданчик. Тут всі охочі мали змогу скористатися фотозоною «Миколаїв. Пазли». Художниця Юлія Поліщук запросила познайомитися з виставкою листівок й на автограф сесію.

Локація «Миколаївський хронограф» знайомила городян та гостей обласного центру з історією Миколаєва у кращих виданнях.

Не нудьгували у нас і прихильники інтелектуальних розваг: ми підготували інтерактивну гру-вікторину «Ретро-Миколаїв», бліцвікторину «Прогулянки старим Миколаєвом», настільну гру «Мандрівка Миколаєвом» та віртуальний квест «Історія міста у твоїх долонях».

На майданчику творчих особистостей:

- майстерклас зі створення вітальних листівок «Рідному місту з любов’ю!»;

- воркшоп із розмальовування екоторбинок;

- майстерклас з плетіння морських вузлів «Миколаєву – сім футів під кілем!».

З роботою нашого бібліотечного майданчика познайомився Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

«Центральна міська бібліотека імені Марка Лукича Кропивницького є активною частиною міської громади. Звісно, що ми не могли пройти повз святкування 232 річниці рідного Миколаєва. Крім того, постійно беремо участь в реалізації великої кількості міських програм. Пишемо проєкти на «Громадський бюджет», проводимо безліч заходів, присвячених цій даті. Наша головна мета, щоб місто ставало більш комфортним для городян. Більш цікавим. Своєю чергою докладаємо зусиль для того, щоб миколаївці якомога більше дізнавались про своє рідне місто, знали його історію і пишалися нею», - говорить директор Центральної міської бібліотеки ім. М. Л. Кропивницького Інга Хоржевська.

На літературну толоку ми запросили миколаївських авторів. На відвідувачів бібліотечного майданчика чекала зустріч з письменниками та поетами, які пишуть для дітей та дорослих. Це Макс Айдахо і Олег Дорош, Олена Півненко і Віталій Рогожа, Сашко Обрій (Кучеренко) і Леонід Дудюк, Інна Черкесова, Галина Запорожченко та Ірина Грунська, Ольга Славна і Віра Марущак, Олександр Мачула.

Також на нашому майданчику всі охочі мали змогу віддати свій голос за проєкти Громадського бюджету, придбати краєзнавчі видання та книги видавництва Ірини Гудим.

Миколаїв – місто нашої любові!

#твоябібліотекапоруч


 

Всі події →