Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
«Сяйво вишуканої недосяжності Луї-Франсуа Картьє».

27/07/2021

«Він став ювеліром королів, тому що був королем ювелірів», – так англійський монарх Едуард VII казав про засновника одного з найвидатніших ювелірних домів Франції. Історії його успіху фахівці Миколаївської ОУНБ присвятили годину пізнань «Сяйво вишуканої недосяжності Луї-Франсуа Картьє», на яку 26 липня запросили відвідувачів Каштанової бібліотеки.

Майстри-ювеліри «Cartier» вже понад 170 років вдосконалюють мистецтво створення вишуканих коштовних виробів, про що  свідчить той факт, що за період з 1902 по 1950 рр. фірма отримала тринадцять почесних сертифікатів від королівських будинків Європи. Слава ювелірного дому в наші дні залишається такою ж гучною, як і в минулому. Щороку на початку жовтня дім «Cartier» представляє свою чергову колекцію класу haute joallerie.

Відвідувачі Каштанової бібліотеки ознайомилися з тонкощами та специфікою виробництва коштовних прикрас і годинників, дізналися про досягнення та впровадження інновацій, а також під час перегляду відеофільму насолодилися виробами ювелірів відомого французького бренду.

Всі події →