Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення












Вітаємо з призначенням Інгу Едуардівну Хоржевську!

28/07/2021

 

Сьогодні великий дружній колектив Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького м. Миколаєва та її філій щиро привітав Інгу Едуардівну Хоржевську з призначенням на посаду директора закладу.

Майже 20 років Інга Едуардівна є членом Громадської ради бібліотеки, 5 з яких очолювала її. Результатом багаторічної співпраці стали сумісно проведені багаточисельні культурні заходи та створені інформаційні продукти.

З призначенням на нову посаду І.Е. Хоржевську урочисто привітав та представив колективу бібліотеки начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради Ю.Й. Любаров. З привітаннями від бібліотек міста долучився голова Миколаївської обласної бібліотечної асоціації К.М. Картузов.

Інга Едуардівна презентувала колективу свій план перспективних дій «Бібліотека – культурний код Миколаєва», який дозволяє подивитись на роботу публічних бібліотек міста в новому ракурсі. Бібліотека тримає курс на клієнтоорієнтованість, де в пріоритеті запит громади і партнерські стосунки з нею. Колектив виразив готовність підтримати ініціативи нової очільниці, стати творцями бібліотечних змін, яких очікують містяни, разом працювати над збереженням найкращих традицій бібліотеки і реалізацією нових проєктів, впровадженням нових культурних послуг.

Колектив Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького щиро бажає Інзі Едуардівні успіхів у всіх професійних починаннях, плідної  діяльності, особистих творчих досягнень, життєвої наснаги!

#твоябібліотекапоруч


 

Всі події →