Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
«Чорноморці» підкорили сонячну Болгарію.

24/07/2021

 

     Міжнародний фестиваль-конкурс «Kiten Art Fest» (22-23 липня) зібрав на південному узбережжі Болгарії представників різних жанрів і віку у велике свято творчості.

 Ансамбль «Чорноморці» Обласного палацу культури став Лауреатом I ступеня в номінації «Вокальне мистецтво», категорія «Професіонали»!

     «Захоплююча була поїздка!» - поділилась враженнями керівник заслужена артистка України Олена Бєлоусова, - навколо талановиті зірки, всі співають, танцюють, посміхаються.  Через такий шквал неймовірної енергії у повітрі віяло щастям, натхненням і радістю. Фестиваль проходив протягом двох днів. Перший день – конкурсні виступи учасників у містечку Кітен, а другий - Гала-шоу в м. Приморско, з великою кількістю глядачів-городян, врученням нагороджень і виступом зіркових гостей фестивалю.

      Дуже приємно було, серед всієї феєрії вражень, отримати кубок Переможця, звання Лауреата I ступеня, призовий сертифікат на подальші поїздки на фестивалі до Чорногорії та Єгипту і нагороду-Диплом кожному учаснику колективу «Чорноморці», як визнання його майстерності і таланту.

     Смак перемоги підсилювала природна краса Болгарії, неймовірне море, гори, сонце і квіти!»

Бажаємо нашим «Чорноморцям» нових творчих здобутків і перемог!!!

 

 

Всі події →