Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Про конкурс громадської організації «Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини»» «Кращі інклюзивні практики України – 2021».

22/07/2021

 

Другий рік поспіль громадська організація «Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини»» оголошує конкурс «Кращі інклюзивні практики України – 2021».

Для участі у конкурсі запрошувалися заклади освіти, громадські організації, батьківські спільноти, творчі та спортивні колективи, і просто небайдужі люди, які проводять інклюзивні заходи, створюють інклюзивні команди та реалізують інклюзивні проєкти.

Мета конкурсу - популяризувати досягнення у сфері соціальної інклюзії, досвіду подолання соціального відчуження, а також ініціювати соціальні майданчики для обміну досвідом, можливостей для просування нових ідей, сучасних тенденцій в області розвитку інклюзивних практик України.

Учасникам потрібно було ознайомитися з Положенням конкурсу та заповнити заявку за посиланням http://bit.ly/2ZaP2wR та надіслати до 28 березня 2021 року на електронну адресу: sunnydity@gmail.com.

Результати конкурсу оголошені під час фестивалю кращих інклюзивних практик «Україна без кордонів», який відбувся в травні поточного року у м. Скадовську Херсонської області. На фестиваль були запрошені переможці та найяскравіші учасники конкурсу для презентації своїх практик і вручення нагород.

Додаткова інформація про конкурс на сторінці у Фейсбук https://www.facebook.com/Ukraine.bez.kordoniv.

Проєкт реалізується в рамках програми "Активні громадяни" за підтримки Британської Ради в Україні.

 Положення конкурсу за посиланням: http://mpmr.gov.ua/news/2218/konkurs-krasi-inkluzivni-praktiki-ukraini-2021?print=1

Всі інклюзивні практики за 2020-2021 роки, інформацію про фіналістів та переможців можна переглянути на сторінці у Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/Ukraine.bez.kordoniv

Планується проводити фестиваль щороку.

Всі події →