Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
«Цивільний шлюб: права та обов’язки подружжя».

08/04/2021

 

Ні для кого не є секретом, що останнім часом все більше пар живуть спільно, однією сім’єю без державної реєстрації шлюбу, в так званих «фактичних шлюбних» відносинах. Що саме розуміється під цим поняттям та що означає поняття «цивільний шлюб» – з’ясовували учасники онлайн-засідання «Цивільний шлюб: права та обов’язки подружжя», що відбулося     7 квітня у рамках роботи Університету правових знань. Участь у заході взяли викладачі та студенти Миколаївського фахового коледжу національного університету імені В.О. Сухомлинського та Миколаївського національного аграрного університету.

Начальник відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Вікторія Дмитрівна Пазурчик ознайомила присутніх зі значенням терміну «цивільний шлюб» з юридичної точки зору. Вона розповіла про переваги та недоліки таких відносин, а також про проблеми та складнощі в рамках законодавства, що часто виникають, якщо пара не перебуває в зареєстрованих відносинах, та ін.

Учасники заходу задавали запитання фахівцю щодо майнових та немайнових прав, що виникають у подружжя, щодо шлюбного договору та власного досвіду спікера за темою засідання. 

 

 

Всі події →