Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення












Обласний он-лайн конкурс солістів духових та ударних інструментів серед учнів мистецьких шкіл.

08/04/2021

 

З метою популяризації духової музики, активізації роботи викладачів та виявлення талановитих дітей 07.04.2021 р. в приміщенні Обласного методичного кабінету навчальних закладів культури та мистецтв відбувся обласний он-лайн конкурс солістів духових та ударних інструментів серед учнів мистецьких шкіл (в рамках обласного огляду-конкурсу «Джерело юних талантів» 2021 року).

        Учасники конкурсу виконували два різнохарактерні твори, один з них українського автора.

        Гру учнів оцінювало професійне журі до складу якого ввійшли професійні викладачі відділу духових та ударних інструментів Миколаївського фахового коледжу музичного мистецтва: Галченко М.П. – викладач вищої категорії, завідуючий відділом предметно-циклової комісії духових та ударних інструментів МФКММ; Кульков Д.М.  – викладач І категорії відділу духових та ударних інструментів МФКММ; Колесник В.П. – викладач вищої категорії відділу духових та ударних інструментів МФКММ.

     Відмічено якісний рівень підготовки учнів що відповідав репертуарним вимогам та віковій категорії учасників.

          В конкурсі приймало участь 51 учень.

          Найбільш вдалі виступи нагороджені дипломами та подарунками.

Деревяні  інструменти

І місце -

Мастицька  Юлія,  6 кл., (флейта) м. Миколаїв ДМШ № 5

викладач  Крупняк С.С.

концертмейстер  Таганова О.С.

І місце -

Біляс  Софія, 6 кл., (флейта) м. Миколаїв  ДМШ № 1

викладач  Стешенко П.М.

концертмейстер  Стешенко Л.В.

ІІ місце -

Валуєв Петро, 4 кл., (кларнет) м. Миколаїв ДМШ № 3

викладач  Качановський В.І.

концертмейстер Василенко В.М.

ІІ місце -

Овоейє Лєонель, 4 кл. (кларнет) м. Миколаїв ДМШ № 1

викладач  Чорний В.М.

концертмейстер Безроднова І.Ю.

ІІ місце -

Бондаренко Вероніка, 6 кл.,  (флейта) м. Миколаїв  ДМШ № 1

викладач  Стешенко П.М.

концертмейстер  Стешенко Л.В.

ІІІ місце -

Бурдун Олександр, 3 кл., (блок-флейта) м. Баштанка ДМШ

викладач  Османов І.М.

концертмейстер  Османов І.М.

ІІІ місце -

Краснов Лев, 4 кл., (кларнет) м. Миколаїв ДМШ № 3

викладач  Качановський В.І.

концертмейстер  Василенко В.М.

  

ІІІ місце -

Бучковська Анастасія, 5 кл., (флейта) м. Миколаїв ДШМ № 2

викладач  Овсянникова В.Г.

концертмейстер  Селіванова М.М.

ІІІ місце -

Іваненков Давид, 2 кл., (кларнет) м. Южноукраїнськ ДШМ

викладач  Шерстньов О.В.

концертмейстер  Глущук К.С.

ІІІ місце -

Кравченко Сергій, 6 кл., (флейта) м. Миколаїв ДМШ № 2

викладач  Ткаченко А.К.

концертмейстер  Філатова О.О.

ІІІ місце -

Іванов Дмитро, 3 кл., (флейта) м. Миколаїв ДМШ № 5

викладач  Крупняк С.С.

концертмейстер  Таганова О.С.

ІІІ місце -

Колеснікова Альона,  5 кл.,  (флейта) м. Миколаїв ДМШ № 5

викладач  Крупняк С.С.

концертмейстер  Таганова О.С.

ІІІ місце -

Безпольотова Єва, 6 кл., (кларнет) м. Миколаїв  ДМШ № 1

викладач  Чорний В.М.

концертмейстер Безроднова І.Ю.

ІІІ місце -

Горбатюк  Іван, 5 кл., (флейта) м. Миколаїв  ДМШ № 1

викладач  Стешенко П.М.

концертмейстер  Стешенко Л.В.

ІІІ місце -

Багнюк  Костянтин, 6 кл., (флейта) м. Миколаїв  ДМШ № 1

викладач  Стешенко П.М.

концертмейстер  Стешенко Л.В.

ІІІ місце -

Евдокімова Анастасія, 2 кл.,  (блок-флейта) м. Новий Буг ДШМ

викладач  Вовченко Ю.М.

концертмейстер  Антонюкова С.В.

ІІІ місце -

Заєць Максим, 4 кл., (кларнет) м. Снігурівка ДШМ

викладач  Ясінецький О.А.

концертмейстер  Філоненко О.В.

 

 Мідні інструменти

 

І місце -

Герман Тетяна,  4 кл., (труба) м. Миколаїв ДМШ № 5

викладач  Камінецький Ф.М.

концертмейстер  Чепурна І.М.

І місце -

Сорокін Лев, 4 кл., (саксофон) м. Миколаїв ДМШ № 3

викладач Антифеєва І.О.

концертмейстер  Дехтяренко О.О.

І місце -

Гоптарев  Андрій,  6 кл., (альт-саксофон) м. Миколаїв ДМШ № 3

викладач Качановський В.І.

концертмейстер  Назарова Н.Б.

І місце -

Ніколаєва Анастасія, 6 кл., (саксофон-тенор) м. Миколаїв ДМШ № 3

викладач  Качановський В.І.

концертмейстер  Василенко В.М.

І місце -

Василенко Юліана, 6 кл., (саксофон) м. Южноукраїнськ ДШМ

викладач  Шерстньов О.В.

концертмейстер  Глущук К.С.

  

І місце -

Зелинська  Марія, 6 кл., (саксофон) м. Миколаїв ДМШ № 3

викладач  Антифеєва І.О.

концертмейстер  Дехтяренко О.О.

І місце -

Абрамов  Руслан, 7 кл.,  (саксофон) м. Миколаїв ДМШ № 5

викладач  Пономарьов С.І.

концертмейстер  Пономарьова Л.Д.

І місце -

Деркач  Ксенія, 3 кл., (саксафон) м. Снігурівка ДШМ

викладач  Ясінецький О.А.

концертмейстер  Філоненко О.В.

ІІІ місце -

Рубцов В’ячеслав, 5 кл., (труба) м. Миколаїв ДМШ № 5

викладач Камінецький Ф.М.

концертмейстер  Павлова І.А.

ІІІ місце -

Димков Микита, 5 кл., (тенор) м. Миколаїв ДМШ № 5

  викладач  Камінецький Р.М.

концертмейстер Чепурна І.М.

ІІІ місце -

Янчевський Богдан, 4 кл., (труба) м. Миколаїв ДМШ № 5

викладач  Камінецький Р.М.

концертмейстер Павлова І.А.

ІІІ місце -

Священко  Ростислав, 5 кл., (саксофон) м. Миколаїв ДМШ № 3

викладач  Антифеєва І.О.

концертмейстер  Дехтяренко О.О.

ІІІ місце -

Афоніна Карина, 5 кл., (альт-саксофон) м. Миколаїв ДМШ № 3

викладач  Качановський В.І.

концертмейстер  Василенко В.М.

ІІІ місце -

Афонін Роман, 5 кл. (труба) м. Миколаїв ДМШ № 3

викладач  Качановський В.І.

концертмейстер  Василенко В.М.

ІІІ місце -

Отрощенко  Юрій, 5 кл., (труба) с.м.т. Доманівка ДМШ

викладач  Мостовенко Л.В.

концертмейстер  Москаленко С.Л.

ІІІ місце -

Тунч Хелін, 4 кл.,  (саксофон) м. Миколаїв ДМШ № 5

викладач Пономарьов С.І.

концертмейстер  Пономарьова Л.Д.

 

Ударні  інструменти

 

І місце -

Алексишинець Назар, 6 кл., м. Миколаїв ДМШ № 5

викладач  Кульков Д.М.

концертмейстер   Чепурна І.М.

ІІ місце -

Гайдук Ярослав,  6 кл., (ксилофон) м. Миколаїв ДШМ № 2

викладач  Пляко В.А.

концертмейстер   Блінова О.А.

ІІІ місце -

Новосьолова  Ангеліна, 5 кл., (ксилофон) м. Миколаїв ДШМ № 2

викладач  Пляко В.А.

концертмейстер  Блінова О.А.

ІІІ місце -

Руденко Данило, 3 кл., (ударні ін-ти) м. Миколаїв ДМШ № 2

викладач Сечін О.Ф.

концертмейстер  Пилипенко О.Й.

  

ІІІ місце -

Науменко  Кірілл, 3 кл., (ударні ін-ти) м. Миколаїв ДМШ № 2

викладач Сечін О.Ф.

концертмейстер  Пилипенко О.Й.

ІІІ місце -

Спірін Олександр, 2 кл., (ударні ін-ти) м. Миколаїв ДМШ № 2

викладач  Сечін О.Ф.

концертмейстер  Пилипенко О.Й.

ІІІ місце -

Федченко  Роман, 3 кл.,  (ксилофон) м. Баштанка ДМШ

викладач  Семеліт А.В.

концертмейстер   Лещенко М.Г.

 

Всі події →