Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення












Обласний он-лайн конкурс виконавців на народних струнно-щипкових інструментах серед учнів мистецьких шкіл (в рамках обласного огляду-конкурсу «Джерело юних талантів» 2021 року).

01/04/2021

 

31 березня в приміщенні Обласного методичного кабінету навчальних закладів культури та мистецтв дистанційно був проведений обласний конкурс виконавців-солістів на народних струнно-щипкових інструментах серед учнів мистецьких шкіл (в рамках обласного огляду-конкурсу «Джерело юних талантів» 2021 року).

            Мета конкурсу: виявлення талановитих дітей, підвищення рівня виконавської майстерності учнів, орієнтування учасників конкурсу на професійне навчання.

            На конкурсі були представлені солісти-виконавці на домрі, гітарі, бандурі.

Всього 34 учасника дитячих музичних шкіл і шкіл мистецтв з м. Миколаєва та Миколаївської області.

Професійне журі у складі викладачів МФКММ: Кирилюк С.Г.    викладач вищої категорії  МФКММ; Дмитренко Т.О.  – викладач вищої категорії  МФКММ; Павліщев Г.О.  – викладач вищої категорії  МФКММ  відмітило, що юні музиканти з вимогами конкурсу впорались.

 

            Переможцями стали:     

                 

І  місце  -

Басовська Катерина, 4 кл., бандура, м. Миколаїв ДМШ № 1

викладач  Горбатюк Тетяна Володимирівна

 

І  місце  -

Семененко Ольга, 1 кл., 11 р., бандура, м. Первомайськ ДШМ

викладач Семененко Тетяна Вільгемівна

 

ІІ місце  -

Літвінова Катерина, 4 кл., гітара, м. Первомайськ ДМШ № 1

викладач  Шелест Тетяна Валентинівна

 

ІІ місце  -

Козлова Софія, 4 кл.,  гітара, м. Первомайськ ДМШ № 1

викладач  Шелест Тетяна  Валентинівна

 

ІІІ місце -

Ногіна Софія, 4 кл., домра, м. Миколаїв ДШМ № 2

викладач  Дмитренко Тетяна Олександрівна

концертмейстер Седух Світлана Тимофіївна

 

ІІІ місце -

Васильєва Анастасія, 4 кл., гітара, м. Вознесенськ ДМШ

викладач  Кулагін Віктор Аркадійович

 

ІІІ місце -

Сіднєва Людмила, 3 кл., бандура, м. Миколаїв ДШМ № 3

викладач  Сіднєва Юлія Миколаївна

 

ІІІ місце -

виконує  Ситніков Володимир, 4 кл. гітара,

м. Миколаїв ДМШ № 6

викладач  Сатоніна Ірина Григорівна

 

ІІІ місце -

Гуров Денис, 3 кл., гітара, с.м.т. Полігон ДМШ

викладач  Біла Яна Павлівна

 

ІІІ місце -

Скиба Єлизавета, 3 кл., бандура, м. Миколаїв ДМШ № 1

викладач  Горбатюк Тетяна Володимирівна

 

ІІІ місце -

Громов Кирил, 4 кл., гітара, м. Миколаїв ДМШ № 1

викладач Ігнатовська Ірина Михайлівна


 

ІІІ місце -

Кихтань Кирил, 4 кл., домра, м. Миколаїв ДМШ № 1

викладач Ігнатовська Ірина Михайлівна

концертмейстер Варфоломеєва Ольга Олександрівна

 

ІІІ місце -

Німенко Олександр, 4 кл., домра, м. Миколаїв ДМШ № 1

викладач Ігнатовська Ірина Олександрівна

концертмейстер Варфоломеєва Ольга Олександрівна

 

ІІІ місце -

Олійник  Єгор, 4 кл., гітара, м. Миколаїв ДМШ № 2

викладач  Домуз Надія Василівна

 

ІІІ місце -

Загородня Вікторія, 4 кл., домра, м. Первомайськ ДМШ № 2

викладач Катриченко Інна Юріївна

концертмейстер Сідлецька Ірина Анатолліївна

 

 

Старші  класи

 

І  місце  -

Урсул Вікторія, 6 кл., домра, м. Миколаїв ДМШ № 6

викладач Сатоніна Ірина Григорівна

концертмейстер  Бабодій Оксана Петрівна

 

І  місце  -

Волянська Єлизавета, 8 кл., домра, м. Миколаїв ДМШ № 5

викладач  Ярош Наталя Василівна

концертмейстер  Кузьміна Олена Петрівна

 

ІІ місце  -

Агапов Дмитро, 5 кл., домра, м. Миколаїв ДМШ № 1

викладач Ігнатовська Ірина Олександрівна

концертмейстер Варфоломеєва Ольга Олександрівна

 

ІІ місце  -

Стефанідіс Тетяна, 5 кл., бандура, м. Миколаїв ДМШ № 1

викладач Горбатюк Тетяна Володимирівна

 

ІІ місце  -

Лопушанська Анна, 7 кл., домра, м. Первомайськ ДМШ № 2

викладач Марченко Ігор Володимирович

концертмейстер Сідлецька Ірина Анатоліївна

 

ІІ місце  -

Свердан  Андрій, 5 кл., гітара, с.м.т. Веселинове ДМШ

викладач  Дрозд Юрій Анатолійович

 

ІІІ місце -

Наріжна Юлія, 5 кл., гітара, м. Миколаїв ДМШ № 6

викладач  Худенко Михайло Олександрович

 

ІІІ місце -

Удовенко  Катерина, 5 кл., домра, м. Миколаїв ДМШ № 5

викладач  Ярош Наталя Василівна

концертмейстер  Кузьміна Олена Петрівна

 

ІІІ місце -

Мироненко  Марія, 6 кл.,  гітара, м. Миколаїв ДШМ № 1

викладач  Веснов Максим Володимирович

 

ІІІ місце -

Конюченко Максим, 6 кл., гітара, с.м.т. Веселинове ДМШ

викладач Дрозд Юрій Анатолійович

 

ІІІ місце -

Губарев Назар, 8 кл., домра, м. Миколаїв ДМШ № 3

викладач  Соколовська Світлана Борисівна

концертмейстер  Потапова Ольга Олександрівна 

 

Всі події →