Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення












Обласний он-лайн конкурс виконавців на народних клавішних інструментах серед учнів мистецьких шкіл (в рамках обласного огляду-конкурсу «Джерело юних талантів» 2021 року).

01/04/2021

  

31 березня проведено дистанційно обласний конкурс виконавців-солістів на народних клавішних інструментах серед учнів мистецьких шкіл (в рамках обласного огляду-конкурсу «Джерело юних талантів» 2021 року)  в приміщенні Обласного методичного кабінету навчальних закладів культури та мистецтв.

   Головною метою конкурсу є пропаганда і  розвиток виконавського мистецтва, виявлення талановитих дітей. Конкурс проводився в 4-х вікових  категоріях.

Всього в конкурсі прийняло участь  20 учнів з м. Миколаєва, м. Вознесенська, м. Первомайська, м. Южноукраїнська, м. Нова Одеса, п.г.т Криве Озеро, с. Кінецьпіль Первомайського району.

          Конкурс оцінювало професійне журі у складі: Сирота А.А. – заслужений діяч мистецтв України, директор МФКММ, викладач-методист вищої категорії;

Стиркул Є.М.        – викладач – методист  вищої категорії МФКММ; Редьков В.Є.          – викладач  вищої категорії МФКММ.

          Участь в конкурсі дозволило виявити нові імена талановитих, перспективних учнів.

          Журі оцінювало не тільки рівень технічної майстерності але і наявність власного відношення до виконавського твору, збереження стилю, артистизму.

    Конкурсанти показали високий рівень виконавської майстерності.

          Журі відмітило професійну роботу викладачів.

          Переможцями стали:

І вікова категорія  до 9 років

 

ІІ  місце -

Моздір Тимур, 2 кл., 9 р., баян, м. Первомайськ ДШМ

викладач Семененко Тетяна Вільгельмівна

 

ІІІ  місце -

Комаров Яків, 2 кл., 6 р., баян, м. Первомайськ ДШМ

викладач  Семененко Тетяна Вільгельмівна

 

ІІ вікова категорія  10-12 років

 

І  місце -

Прохорчук Ігор, 4 кл., 10 р., баян, м. Первомайськ ДМШ № 2

викладач  Семененко Тетяна  Вільгельмівна

 

ІІ  місце -

Беркова Вікторія, 3 кл., 12 р., акордеон, м. Миколаїв ДМШ № 2

викладач Меренкова Лариса Володимирівна

 

ІІ  місце -

Лозоватський Єгор, 4 кл.,10 р., акордеон, м. Первомайськ ДМШ № 2

викладач Брушковська Світлана Олегівна

 

 

ІІІ місце -

Беліченко Світлана, 3 кл., 11 р., акордеон, м. Первомайськ ДМШ № 1

викладач Степковецька Рита Федорівна

 

ІІІ вікова категорія

 

Гран-прі-

Івашина Софія, 6 кл., 13 р., акордеон, м. Вознесенськ ДМШ

викладач  Удод Алла Евгенівна

 

І   місце -

Ляховський Богдан, 6 кл., 13 р., баян, с.м.т. Криве Озеро ДМШ

викладач Тимошенко Георгій Іванович

 

І   місце -

Білогруд Микита, 5 кл., 13 р., баян, м. Первомайськ ДМШ № 2

викладач  Семененко  Тетяна Вільгельмівна

 

ІІ  місце -

Пустовойтенко Анна, 6 кл., 14 р., акордеон, м. Первомайськ ДМШ № 1

викладач  Степковецька Рита Федорівна

 

ІІ  місце -

Орлов Веніамін, 6 кл., 15 р., баян, м. Миколаїв ДМШ № 6

викладач  Михальцова Лариса Григорівна

 

ІІІ місце -

Лопухов Олександр, 6 кл., 14 р., акордеон, м. Миколаїв ДШМ № 2

викладач Іванова Наталія Віталіївна

 

ІІІ місце -

Долінська Олена, 5 кл., 15 р., баян, м. Миколаїв ДМШ № 8

викладач Борисов Сергій Володимирович

 

IV  вікова категорія  г-в

 

І   місце -

Феньків  Антон, 5 кл., 13 р., баян, м. Первомайськ ДМШ № 2

викладач  Семененко  Тетяна Вільгельмівна

 

Всі події →