Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
«POCHTARENKO CUP» - мірило майстерності.

27/12/2020

 

26 грудня  в Обласному палаці культури відбулися Всеукраїнські змагання зі спортивних бальних танців «POCHTARENKO CUP», де представники спортивно-бальних колективів та клубів з Дніпропетровської, Одеської, Херсонської та Миколаївської областей  та м. Києва представляли конкурсну програму з латини та стандарту.

Організатори присвячують ці змагання   пам’яті  Людини з великої літери -   Володимиру Георгійовичу Почтаренку, який зробив вагомий особистий внесок у розвиток бальної хореографії на Миколаївщині.  

Сьогодні  балетмейстери нового покоління,  його учні, виводять на паркет своїх вихованців. Серед них  - Роман Гусаков, Віктор Богуславський, Ганна Салімова, Ангеліна Бахтій та інші. За ними  розвиток цього виду хореографії, в цілому,  і майбутнє колективу «Грація».

Всього у змаганнях «POCHTARENKO CUP» взяли участь близько 500 учасників. Варто звернути увагу на те, що вони набирають обертів, і у порівнянні з попередніми роками  кількість учасників  невпинно зростає.

Конкурсну програму оцінювали 17 високопрофесійних членів   журі з Києва, Одеси, Кривого Рогу, Херсону, Миколаєва та Южноукраїнська.  Склад журі, яке очолювало виступи конкурсантів  І ті ІІ відділення,  очолював Олександр Лемешко (м. Одеса), ІІ та ІV відділення -  Юрій Васютяк (м. Київ).

Всі з нетерпінням чекали виступу членів журі Анастасії Богуславської та Олександра Почтаренка. Це був чудовий майстер-клас для  усіх учасників змагань. Сьогодні Анастасія і Олександр підкорюють кращі сцени України та європейських країн, але ніколи не забувають про свій рідний колектив, якому заслужений працівник культури України Володимир Почтаренко присвятив усе своє яскраве і неповторне життя. У цьому їх неповторний шарм, а кожен виступ – глибока  і правдива історія. 

Цього року призовий фонд змагань  вперше складав 14 000 гривень, який було розділено між шістьма парами  фіналістів.

Організатори змагань - Миколаївська обласна Федерація спортивного танцю (президент Геннадій Ємельянов) та народний ансамбль бального танцю «Грація» Обласного палацу культури   (керівник Роман Гусаков).

Захід відбувся з дотриманням карантинних вимог.

Змагання  відбулися за підтримки Миколаївського міського голови Олександра Сенкевича

Головні спонсори:  ALPRI Aluminium Systems GROUP, рекламна агенція «Позитив»,  Група компаній VIGrand,  SALUTKoblevo, SALUTBukovel,  I$ISergeev Hotel.

Побажаємо організаторам і учасникам подальших творчих  злетів! Нехай збуваються ваші  найзаповітніші мрії напередодні Нового року!

 

Всі події →