Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
«Битва хорів 2020».

28/06/2020

   

   

 

27 червня Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи провів обласний конкурс козацької пісні «Битва хорів» для відродження та збереження традицій козацтва південного краю, відбивання історії, козацького побуту й героїки у творчості сучасних аматорських вокально-хорових колективів.

Участь у конкурсі взяли майже 20 вокальних ансамблів із Баштанської, Благодатненської, Веселинівської, Галицинівської, Нечаянської, Казанківської, Ольшанської, Радсадівської, Снігурівської ОТГ; Арбузинського, Братського, Єланецького, Казанківського районів і Миколаєва.

Конкурс передбачав п’ять турів. У запальних двобоях учасники показували, хто кращий, і виборювали право перейти далі. У першому турі виконували твори на козацьку тему, у наступних — на вибір керівника. Колективи прославляли героїчне минуле та сьогодення південного краю, а також ділилися народними українськими піснями. Одні з найяскравіших творів: «Козацькому роду нема переводу», «Козак Мамай», «Ой на горі, на високій», «Летять коні на Вкраїну», «Доля козака», «Українські козаки», «Козацька пісня», «Їхали козаченьки», «Ой розвивайся, сухий дубе», «Вийшли козаки», «Їхали козаки полем».

Учасники боролися за Гран-прі, перші, другі й треті місця. Відповідно до набраних балів кожен отримав диплом управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації та пам’ятні подарунки від Миколаївського обласного центру народної творчості.

 

Всі події →