Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Бібліотечна респект-зустріч «Талантом окрилена юність».

27/06/2020

 

 

Незважаючи на карантин в Україні через COVID-19, 26 червня з нагоди відзначення Дня молоді в Україні Баштанська центральна районна бібліотека організувала респект-зустріч «Талантом окрилена юність». Провела її бібліотекар відділу обслуговування Валентина Стоянова. Учасниками зустрічі стали активні користувачі бібліотеки юнацького віку. І  проходила вона  в режимі онлайн-конференції. Тренд читання в Україні з кожним днем стає все більш популярним, сучасна молодь читає, обговорює прочитане і має власну думку. Не дивлячись на стрімкий темп розвитку сучасних комп'ютерних технологій, такий традиційний носій інформації, як книга, не втрачає лідерських позицій і сьогодні. Тому бібліотека, продовжуючи роботу по просуванню книги та читання, з великою повагою і професійною зацікавленістю ставиться до тих , хто сповідує любов до книги та носить в душі іскру творчості. І, як приклад - новий формат організації творчих зустрічей, що був апробований напередодні Дня молоді, - онлайн респект-зустріч.

Під час цього заходу відбулося відкриття молодіжного літературно-мистецького клубу «АРТ-Грані», що буде діяти на базі центральної районної бібліотеки нашого міста.

Мета  клубу –  популяризація книги та читання серед юнацтва,  згуртування  та підтримка талановитої молоді, організація творчих зустрічей з талановитими особистостями рідного краю.

За результатами заздалегідь проведеного анкетування серед молоді було визначено назву та девіз молодіжного клубу. Визначено назву - «АРТ-Грані»,  а  девізом став вислів відомого французького філософа Дені Дідро: «Найвище завдання будь-якої творчості – знайти незвичайне в звичайному і звичайне у фантастичному».

 Кожен з учасників зустрічі розповів про себе та свої вподобання. Так, улюбленим заняттям  Єлизавети Жуковської, Олени Бублик, Ангеліни Буштюк  є читання книг (деякі з них мають в домашній бібліотеці близько 200 примірників) та малювання. Софія Стоянова та Анастасія Карайман присвячують свій вільний час вивченню іноземних мов та захоплюються сучасною художньою та науково-популярною літературою. Також ці дівчата складають вірші, пишуть прозу. Окрім читання та малювання для Єлизавети Жуковської та Яни Філіпенко особливе місце в житті займає музика та гра на фортепіано.  Юрій Стоянов та Олександр Скидан, випускники музичної школи, навчаючись в університеті, постійно розвивають свій музичний талант.

Усіх цих юних самодіяльних поетів та художників, талановитих музикантів та інтелектуалів об’єднує любов до книги та читання,  потяг до прекрасного та прагнення до творчості.

Запрошуємо талановиту юність Баштанщини приєднатися до молодіжного літературно-мистецького клубу «АРТ-Грані», що віднині працюватиме на базі центральної районної бібліотеки! Впевнені, що цей новий молодіжний клуб стане гідним продовженням і юним креативним партнером літературно-мистецького клубу «Роксолана», що має багатолітні традиції та значні досягнення на життєдайній ниві творчості.

Цікавим є і той факт, що незважаючи на режим самоізоляції, юні таланти знайшли досить популярний наразі шлях спілкування – в онлайнрежимі. І платформою такого спілкування стала саме бібліотека.

Відрадним є і те, що публічна бібліотека в умовах карантину залишається затребуваною для своїх користувачів. Вона активно шукає та знаходить відповіді на виклики, що пов’язані з роботою в умовах карантину. І все це тому, що тут працюють творчі і креативні люди, професіонали, віддані своїй роботі і своїм читачам.

Тож побажаймо новому творчому об’єднанню юних талантів щасливої і успішної долі. Vivat, «АРТ-Грані»!

Всі події →