Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Трансформаційна гра в бібліотеці.

21/06/2020

 

20 червня в Молодіжному просторі Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва відбулася перша трансформаційна гра, яку провели коуч-психолог, сертифікований тренер трансформаційних ігор Інна Полухіна, астропсихолог і нумеролог Оксана Якобсон, бібліотечний психолог Марина Чередниченко.

 Трансформаційна гра направлена на переосмислення цінностей, пошук оптимальних рішень, подолання особистісних криз. При цьому ігрова форма дозволяє сформувати безпечний простір, де гравці мають право на помилку, що дуже важливо для розвитку, розкриття свого потенціалу. Трансформаційні ігри поділяються на психологічні, бізнес-ігри, езотеричні, соціальні. Однією з найвідоміших трансформаційних бізнес-ігор є “Грошовий потік” Роберта Кійосакі, а прикладом езотеричної — гра Ліла.

   Від Інни Полухіної присутні дізналися про важливу роль минулих поколінь у житті кожної людини, розібралися у деяких своїх родових програмах та з'ясували, як вони на них впливають. Разом із Оксаною Якобсон із зацікавленістю поринули у світ нумерології, виявили своє особисте фінансове число та “код багатства”. Марина Чередниченко наголосила на методах побудови плану досягнення бажаного і важливості позитивних почуттів та емоцій на прикладі окремих робіт художньої виставки Дар'ї Мовчан.

Всі події →