Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Сміх врятує світ.

16/05/2020

 

Карантин — це час, коли ми залишаємося вдома не лише наодинці із собою, але й зі своїми близькими, коханими, родичами. Так, це — період, коли можна провести більше часу разом.  Але зовсім нещодавно світ здивувала та приголомшила новина про різке збільшення розлучень у  різних країнах світу. Велика кількість пар звернулася з проханням анулювати шлюб одразу після закінчення карантину. Така ситуація свідчить про те, що карантин і обмежений простір можуть негативно впливати на сімейні стосунки. 

     Постулат Достоєвського «Краса врятує світ» вже застарів.  А  хто ж тоді рятівник? Може, гумор?

     Гумор є однією з визначальних рис українського народу.

    Євген Дудар - один із найвідоміших сучасних українських гумористів - переконаний, що «сміх врятує світ», а українське суспільство можна оздоровити лише гумором і сатирою.

      Почуття гумору додає людині впевненості в собі й оптимізму, слугує «ліками» від стресу, допомагає знаходити друзів та справлятися зі складними ситуаціями.

     Позитивний вплив сміху на організм людини - це не вигадка, а науковий факт. З 70-х років минулого століття вчені всього світу серйозно займаються вивченням цього питання.

    Розуміючи важливість такої арт-терапії клуб веселих та кмітливих «Легко и просто» Обласного палацу культури (керівник Галина Щетиніна) за підтримки відомого мецената, голови громадської організації «Миколаїв – єдина родина»  Владислава Чайки провів тригодинний марафон на платформі «Інстаграм», який відбувся 15 травня до Міжнародного дня сім’ї. Марафон проходив у два етапи. У першому – учасники поділилися  гумористичними сюжетами щодо сучасних відносин батьків та дітей, онлайн навчання, витівок домашніх улюбленців тощо. У другому - клуб веселих та кмітливих «Легко и просто» представив архівні матеріали своїх 29  виступів щодо сімейних стосунків.

     За підсумками проведення марафону були визначені найкращі команди: «Агронавти» (Миколаївський національний аграрний університет) та «Мама не узнает» (Миколаївський національний університет імені В. Сухомлинського), які  отримали призи – смачні піци від мережі піцерій «Челентано».

   Марафон викликав великий інтерес у користувачів «Інстаграм».  Тільки за перший  день його переглянули понад 2000 осіб.

Так,  є сміх, буде й до сміху. Не забуваймо: сміх врятував світ. Адже він завжди у наших душах та на наших губах. Сміх – це найкращий чудодійно-цілющий дарунок людству!  

Всі події →