Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Онлайн-засідання англійсього розмовного клубу «Діалог».

18/05/2020

 

17 травня за ініціативи інформаційно-ресурсного Сектору Центр міжнародного парнерства обласної наукової бібліотеки відбулося чергове онлайн-засідання англійського розмовного клубу «Діалог».

Учасники разом із нашим лідером Олександром Кандаковим, випускником програми для майбутніх лідерів FLEX, обговорили тему "Стереотипи навколо американців та життя в США".

Усі учасники поділилися своїми думками щодо популярних міфів навколо американців та життя в Штатах. Дискусія була підкріплена прикладами  з реального життя, кумедними свідченнями та інформаією із засобів масової інформації. Більшість негативних стереотипів про американців були розвінчані.

Зокрема, учасники погодились, що американці - працьовита, дружня. Та оптимістична нація, яка дбає про природу. Була дискусія про щедрість американців і лідер зустрічі Олександр, який відвідав США декілька разів,  навів велику кількість прикладів щедрості американського суспільства. Також говорили і про патріотизм та націоналізм, як відмінні риси американців.

Учасники, які коли-небудь відвідували США, поділилися деякими історіями зі свого перебування в різних штатах.

Загалом зустріч була дуже цікавою та дозволила учасникам проаналізувати деякі стереотипи про американців.

Всі події →