Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Інформаційна підтримка ЄС – дитячим бібліотекам Миколаєва.

16/05/2020

   Цікаві факти про Європейський Союз зможуть дізнаватися читачі Миколаєва. Відтепер інформаційні Куточки «ЄС на книжковій полиці» працюють у дитячих бібліотеках міста.

Центральна міська бібліотека для дітей ім.Ш.Кобера і В.Хоменка та  8 із 10 дитячих бібліотек міста віднедавна долучились до проєкту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні» за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.
Проєкт покликаний надати працівникам бібліотек ресурси для поширення інформації про Європейський Союз, європейську інтеграцію України, підтримати активності книгозбірень з популяризації літератури про ЄС.  https://euroquiz.org.ua/library
Появі куточків передував цикл вебінарів, організованих в рамках проекту Представництва ЄС.
Що таке Європейський Союз, де шукати інформацію про діяльність ЄС в Україні, проекти та можливості для молоді, які впроваджує представництво ЄС; рекомендації щодо розміщення куточків Європейського Союзу в бібліотеці та представлення кращих практик і методів роботи – ці та інші питання були у фокусі уваги спікерів.
Вебінар «Проект ЄС для бібліотек для дітей та юнацтва України, створення куточків ЄС в бібліотеках»
Вебінар «Можливості від проєкту «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні»
Вебінар для бібліотек: “Вікторини, квізи, квести, інтелектуальні ігри, team quize“
Вебінар для бібліотек: «Як створювати красиві презентації»
Які ж матеріали містять Куточки?
У спеціальному шоубоксі представлена література, що висвітлює життя членів ЄС у найрізноманітніших аспектах: культура, освіта, медицина,  економіка країн Західної та Центральної Європи тощо.
    Дітям та підліткам адресовані брошури «Європа-Гра. Європа у великому та малому, історії та мріях», «Тремоло та його європейська місія», «Відкрий для себе Європу» з яскравими ілюстраціями, наліпками, цікавими фактами, що подані в інтерактивній формі.
Для молоді корисними стануть брошури «Навчайся в Європі» з короткою інформацією про освітні програми, гранти та стипендії, «Паспорт Європейського Союзу» з порадами, необхідними подорожуючим Європою.
Доступно й вичерпно надають інформацію з геополітики, пропонують підказки всім, хто планує пов’язати професійну діяльність із країнами ЄС    видання «Європа у 12 кроках», «Європейський Союз – Україна», «Асоціація ЄС – Україна: що це дає Вам», «Європейський Союз. Що це таке і що він робить».
Куточок доповнює яскрава карта-плакат, об’ємний хештег і сувенірні прапорці.
Нажаль, карантин триває і відвідувачі бібліотек поки що не мають можливості ознайомитись з матеріалами інформаційних Куточків. Та по його завершенні ми обов’язково запросимо всіх охочих до бібліотеки аби детально ознайомитись з актуальною та корисною літературою про ЄС.
 

Всі події →