Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Вебінар «Традиції європейських країн».

16/05/2020

   

15 травня 2020 р. за ініціативою Інформаційно-ресурсного центру міжнародного партнерства обласної наукової бібліотеки у рамках Європейського тижня «Нова Україна – у новій Європі» та відзначення Дня Європи в Україні у соціальній мережі «Фейсбук» пройшов вебінар  «Традиції Європейських країн».

Учасники онлайн-заходу ознайомилися з традиціями Німеччини, Італії, Франції та Англії.  Зокрема, було зазначено, що з Німеччини пішли традиції декорування новорічної ялинки, пошуку прихованих великодніх яєць, що були запозичені багатьма країнами світу. Також глядачі дізналися про святкування Дня Святого Мартіна, традиційні музичні фестивалі, зимовий карнавал, пивний фестиваль «Октоберфест», німецькі родинні традиції тощо.

Спікер Лариса Сидоренко відмітила, що однією з головних традицій витриманих та толерантних англійців є чаювання та проведення часу з родиною біля каміну. Італійці ж навпаки є надзвичайно емоційною та романтичною нацією, у них поширені культи родини, футболу, піци та пасти. Французи полюбляють проводити час у кафе та ресторанах, де панує запах кави та круасанів. Спорт  у Франції відіграє важливу роль, а футбол та регбі є, мабуть, найпопулярнішими його видами. Об’єднує італійців та французів любов до моди.

Наприкінці спікер зазначила, що всі європейські країни плекають свої історичні та культурні традиції та намагаються їх дотримуватися.

 

Всі події →