Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Популяризація знань про ЄС.

15/05/2020

 

Україна стала на шлях Європейської інтеграції. Громада потребує більше інформації про ЄС та європейський вибір України. За підтримки програми Європейського Союзу «Erasmus+», Українською бібліотечною асоціацією було оголошено конкурс для бібліотек на участь у проєкті «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в Пунктах європейської інформації в бібліотеках».

Фахівці Братської центральної районної бібліотеки взяли участь в конкурсі та увійшли в число переможців, які отримали методичні посібники, набір рекламно-інформаційних матеріалів, доступ до електронних баз даних про ЄС від Представництва ЄС в Україні та інших організацій, що дало змогу створити Пункт європейської інформації в бібліотеці (ПЄІ).

Координатор ПЄІ С.Б. Недашківська пройшла навчання в головному тренінговому центрі в м. Києві, підготовленого спеціалістами міжнародного та всеукраїнського рівнів. Проєкт передбачає активну роботу бібліотеки з популяризації знань про ЄС, європейський вибір України та надання інформаційно-просвітницьких послуг громаді. В рамках реалізації проєкту проводяться заходи з інформування й виховання молодих людей в дусі спільних європейських цінностей, підтримуючи курс України на інтеграцію в європейську спільноту.

Всі події →