Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення












Творчий баттл юних піаністів-солістів серед учнів мистецьких шкіл.

19/03/2020

 

В зв’язку з введенням карантина  творчий баттл юних піаністів-солістів серед учнів мистецьких шкіл (в рамках обласного огляду-конкурсу «Джерело юних талантів» 2020 року) 18-19 березня  2020 р. був проведений дистанційно в приміщенні  Обласного методичного кабінету навчальних закладів культури та мистецтв.

          Мета конкурсу: пропаганда академічного фортепіано мистецтва, творів українських композиторів, розкриття творчої індивідуальності і виконавської майстерності молодих піаністів.

               Журі, до складу якого ввійшли професійні викладачі фортепіанного відділу МКММ:  Матвєєва М.В. – завідуюча відділом спеціального фортепіано, старший консультант школи педагогічної практики, викладач вищої категорії МКММ, Фесенко Л.В. – викладач вищої категорії, викладач методист, завідуюча відділом камерних ансамблів МКММ, Єсіна Л.П. – викладач вищої категорії відділу спеціального фортепіано МКММ відмітили що рівень підготовки конкурсантів достатньо професійний. Майже всі програми представлено на стабільному рівні, покращилась технічна підготовка учнів. Рівень виконання учасників міських шкіл 18.03.2020 р. більш високий, ніж сільських та районних.

          В конкурсі взяли участь 31 учень.

          Найбільш яскраві виступи конкурсантів нагороджені Дипломами І,ІІ, ІІІ ступенів, цінними подарунками, грамотами.

         

18 березня  2020 р.

 

І категорія  -  11-12 років

 

Гран-прі -

 

Єфремов Георгій, 5 кл. 12 р., м. Миколаїв ДМШ № 1

Викл.:   Мінєєва Світлана Станіславівна

 

І місце -

 

Тяпаєва Катерина, 6 кл. 11 р., м. Миколаїв ДМШ № 1

Викл.:   Куфлік Тетяна Анатоліївна

 

І місце -

 

Черненко Анна, 5 кл. 11 р., м . Миколаїв ДМШ № 3

Викл.:  Сирота Ірина Анатоліївна

 

І місце -

 

Березовська Євдокія, 5 кл. 11 р., м. Миколаїв ДМШ № 1

Викл.:   Весненко Ганна Володимирівна

 

І місце -

 

Сібаї Мжагід, 6 кл. 12 р., м. Миколаїв ДМШ № 2

Викл.:   Ставніченко Ірина Вікторівна

 

ІІ місце -

 

Вашуріна Варвара, 7 кл. 12 р., м. Миколаїв ДШМ № 3

Викл.:   Скоморохова Олена Борисівна

 

 

ІІІ місце -

 

 

Земцова Кіра, 5 кл. 12 р., м. Миколаїв ДШМ № 1

Викл.:  Добріна Олена Володимирівна

 

ІІІ місце -

 

Маковійчук Вікторія, 5 кл. 11 р., м. Очаків МШ

Викл: Домбровська Віра Архипівна

 

ІІІ місце -

 

Подолянчук Марія, 6 кл. 11 р., м. Очаків МШ

Викл. Логунова Ірина Костянтинівна

 

ІІ категорія  -  13-15 років

 

І місце -

 

Сігалет Максим, 6 кл. 15 р., м. Вознесенськ ДМШ

Викл.:  Привалова Наталія Володимирівна

 

І місце -

 

Бордакова Олена, 6 кл. 15 р., м. Миколаїв ДМШ № 3

Викл.:  Фісюн Галина Григорівна

 

І місце -

 

Коваль Марія,7 кл. 15 р., м. Миколаїв ДМШ № 5

Викл.:  Морохова Ольга Юріївна

 

І місце -

 

Галабір Дар’я, 7 кл. 13 р.,  м. Миколаїв ДМШ № 1

Викл.:  Рижикова Лілія Олексіївна

 

І місце -

 

Степаненко Катерина, 7 кл. 14 р., м. Миколаїв ДМШ № 2

Викл.:  Курілець Олена Дмитрівна

Конц: Амірханова Олена Владиславівна

 

І місце -

 

Лінк Олена, 8 кл. 16 р., м. Миколаїв ДМШ № 2

Викл.:  Курілець Олена Дмитрівна

 

ІІ місце -

 

Мартинко Владислава, 7 кл. 14 р., м. Вознесенськ ДМШ

Викл.: Тимофєєва Юлія Львівна

 

ІІ місце -

 

Подолянчук Серафим, 8 кл. 13 р., м. Очаків МШ

Викл.:  Логунова Ірина Костянтинівна

 

ІІ місце -

 

Биков Іван , 8 кл. 15 р., м. Миколаїв ДМШ № 3

Викл.:  Фісюн Галина Григорівна

 

ІІІ місцн -

 

Кулай Анастасія, 7 кл. 14 р., м. Очаків МШ

Викл.:  Робулець Світлана Олександрівна

 

ІІІ місце -

 

Антоненко Анастасія, 8 кл. 14 р., м. Вознесенськ ДШМ

Викл.:  Федоренко Сабіна Василівна

 

ІІІ місце -

 

Георгіаді Еліна, 7 кл. 14 р., м. Миколаїв ДШМ № 1

Викл.:  Добріна Олена Володимирівна

 

ІІІ місце -

 

Урус Дарья, 7 кл. 14 р., м. Миколаїв ДМШ № 1

Викл.:  Рижикова Лілія Олексіївна

 

 

 

 

19 березня  2020 р.

І категорія  -  11-12 років

 

ІІІ місце -

 

Коваленко Владислава, 5 кл. 11 р., с.м.т. Березнегувате ДМШ

Викл.:  Тицький Юрій Олексійович

 

ІІІ місце -

 

Кучеренко Вікторія, 6 кл. 12 р., м. Нова Одеса ДМШ

Викл.:  Заінчковська Ольга Анатоліївна

 

ІІ категорія  -  13-15 років

 

Гран – прі -

 

Худавердян Марія-Луїза, 8 кл.14 р., с. Полігон МШ Вітовського району

Викл.:  Раковська Віра Леонідівна

 

І місце -

 

Бурачик Віталій, 8 кл. 14 р., с. Українка Галицинівська ДМШ Вітовського району

Викл.: Богуславська Олена Геннадіївна

Всі події →