Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Дебютна художня виставка Дар'ї Мовчан.

16/03/2020

 

15 березня у Молодіжному просторі Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва відкрилася перша персональна виставка живопису та графіки “Весняне натхнення” молодої миколаївської художниці Дар'ї Мовчан.

Дар'я щиро привітала всіх, хто прийшов познайомитися з її творчістю, та розповіла, що полюбляє малювати з дитинства. Її завжди приваблювала краса природи, через яку вона відчувала енергію, що наповнювала світ змістом. Зробивши перші кроки у  живописі в Миколаївській художній школі, де у дітей, перш за все, розвивають фантазію та креативність, Дар'я продовжила навчання у Національному університеті кораблебудування ім. адмірала Макарова за спеціальністю “Дизайн інтер'єру малих суден”. Деякий час працювала дизайнером інтер'єрів у дизайнерському бюро “Антураж”, але ніколи не припиняла малювати, постійно освоюючи нові техніки — масло, туш, акварель.

Дар'я Мовчан — багатогранна творча особистість та щаслива дружина й матуся. Разом з чоловіком вони виховують чотирьох дітей. Через проблеми зі здоров’ям стала займатися йогою, а з часом стала і тренером. Відкрила клуб “Йога Дар”, який став місцем розвитку духовності та творчості. Вона продовжує писати картини, які  розкривають її світосприйняття, розуміння жінки та її долі. Як розповіла художниця, іноді ідеї нової картини виникають у неї суцільними образами, іноді  рука просто йде за лінією, а інколи з розрізнених плям виникають образи, як то було з роботою “Сова”, яка вразила всіх присутніх.

Привітати молоду художницю з дебютом прийшло багато друзів, одногрупників, а також її родина. Виставка діятиме до 15 квітня. Запрошуємо всіх відкрити для себе весняне натхнення Дар'ї Мовчан.

 

Всі події →