Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Творча зустріч з Ксаною Коваленко в обласній бібліотеці для юнацтва.

13/03/2020

 

12 березня в Молодіжному просторі Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва відбулася творча зустріч з миколаївською поетесою Ксаною Коваленко з циклу літературних вечорів “Народжене в Прибужжі слово”.

Ксана Коваленко — членкиня Національної спілки письменників України, авторка двох поетичних збірок, ініціаторка та співорганізаторка поетичного фестивалю “Ватерлінія”, лауреатка багатьох всеукраїнських фестивалів. На даний момент працює над третьою збіркою, вірші з якої і лунали під час заходу.

Бібліотекарі відділу соціокультурної діяльності молоді ознайомили присутніх з біографією та творчістю Ксани за допомогою інтерактивних ігор та формату “Читання вголос”. Дівчина представила відео-роботу “Дорослішаємо” Євгена Цимбалюка і буктрейлер збірки “Книга ангелов и стрекоз”. Молодь цікавила думка Ксани стосовно конкуренції серед літераторів. Як пожартувала авторка, “я завжди поділяю людей на критиків і котиків”. Учасниці літературно-музичного об'єднання “Молодість у віршах” Саша Ра та Поліна Ніколенко детально проаналізували вірш “Смерть паперового кораблика”, чим вразили Ксану та викликали на дискусію присутніх. Лунали запитання, пов'язані зі сприйняттям поетесою власних поезій та вираженням думок через алюзії.

Наприкінці заходу молода поетеса вручила кожному стрічку з передбаченням із рядків власних віршів і побажала “берегти свого внутрішнього котика”.

 

Всі події →