Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Digital-маркетолог Олена Істоміна “вербувала” волонтерів.

12/03/2020

 

11 березня в Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва студенти Миколаївського будівельного коледжу зустрілися з Оленою Істоміною, яка стала другим спікером нового проєкту бібліотеки — лабораторії молодіжних ініціатив “ГОшка”.

  Олена — випускниця Чорноморського національного університету ім. П. Могили, digital-маркетолог, бізнес-консультант з просування Instagram-акаунтів, учасниця платформи “МрійДій”. Вона розповіла про успішні ідеї, реалізовані бізнес-спільнотою платформи: брендбук міста, велосипедні парковки, фігури «хлопчиків» на пішохідних переходах. Поділилася новими задумами і поцікавилася думкою хлопців і дівчат щодо місця майбутнього розташування у Миколаєві скульптур і найдовшої лавки. А також обговорила з присутніми тенденцію проявів вандалізму в нашому місті. Головний меседж молоді від Олени Істоміної — волонтерство сьогодні і соціально відповідальний бізнес завтра.

  Під час автограф-сесії багато хто обмінявся з Оленою номерами телефонів з метою можливої участі у проєктах платформи або отримання професійних консультацій.

 

Всі події →