Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
«Love story».

14/02/2020

 

    За календарем ще зима, а людські душі вже наповнені подихом весни. Саме День Святого Валентина окриляє і надихає закоханих. Цей день має давню історію і  свої традиції.

  Вважається, що святу близько 16 століть, назване воно   на честь християнського священика Валентина. За переказами, в Римській імперії за часів Клавдія ІІ він, всупереч забороні, таємно вінчав закохані пари. 

  Всі закохані прагнуть  провести це свято в хорошому настрої і з вірою в любов. Саме такими емоціями наповнені  святкові заходи, які  традиційно проходять до Дня Святого Валентина  в найкращому клубному закладі області. 

  13 лютого в Обласному палаці культури відбулася концертна програма оркестру 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського  (диригент Сергій Смирнов) та оркестру військово-морської бази «Схід» «Love story» (диригент Христина Смирнова) за участю кращих колективів – зразкового вокального ансамблю  «Fresh  time»  (керівник Катерина Тихонова), народного ансамблю бального танцю «Грація» (керівник Роман Гусаков), зразкового ансамблю танцю  «Юнги»  (керівник заслужений працівник культури України Елла Акманова), вокальної групи ансамблю пісні і танцю «Чорноморці» (керівник заслужена артистка України Олена Бєлоусова),  екстремального  танцювального шоу «Inspire» (керівник Олександр Віноградов), гурт «Black berry»,  солісти – Ганна Либідь, молодший сержант Дмитро Шаманський, Макс Зайцев. 

    Ведучі Наталія Бєзделова та Роман Власенко нагадали цікаві любовні історії зіркових осіб. Все це - вабить та огортає романтичним настроєм, дарує мрії про чисте і світле кохання.

    Режисер-постановник Галина Щетиніна.

    День  святого Валентина  – це чудовий спосіб сказати про свої почуття своїм коханим. Нехай у ваших серцях завжди живе любов!

«Так ніхто не кохав. Через тисячі літ

лиш приходить подібне кохання.
В день такий розцвітає весна на землі

І земля убирається зрання…!»

                                                                                         (Володимир Сосюра)

 

Всі події →