Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Народжене в Прибужжі слово Геннадія Борисова.

12/02/2020

 

11 лютого в Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва відбулася зустріч письменника, поета Геннадія Борисова з викладачами зарубіжної літератури і російської мови з циклу літературних вечорів “Народжене в Прибужжі слово”.

  І хоча дебютна збірка автора з назвою з іронічною претензією на майбутнє визнання “Мале зібрання творів: вірші та проза” вийшла у 2014 році, сьогодні на його рахунку вже вісім книжок, які “народилися” у видавництві “Іліон” у чудовому оформленні та з ілюстраціями видатного художника Олексія Маркитана. Остання, 2019 року, збірка віршів і поем “Обратная сторона души”, проілюстрована фотографіями відомого Павла Деменського. Виявилося, що перший вірш (весь в один рядок) Г. В. Борисов написав у 6 років. Після закінчення середньої школи №13 працював на різних роботах і займався різними речами: “якщо їх перелічувати — потрібно чимало місця”. Але завжди для нього надважливою була творчість, в тому числі театральна і музична.

    Він зізнався, що на укладання першої збірки вплинув... Ніцше. Більшість віршів збірки «Стуль: вірші для дітей» були створені під час поїздок у громадському транспорті. Геннадій, який завіршував навіть інструкцію з техніки безпеки на одному із підприємств міста, іронічно визнає: “В моїх книгах немає жодного слова брехні. Самі дурощі”. Це підтверджує і Володимир Гладишев, професор Національного університету ім. В. Сухомлинського, автор передмов до декількох книг: “Епатажність творчості Геннадія Борисова... підтримує зацікавленість до його творчості — а що він ще утне? Складається враження, що це ж питання цікавить і автора, який і у поезії, і в житті намагається дати відповідь”. Його незвична поетична творчість зі словами-вигадками навіть досліджена в магістерській роботі Кристіни Альохіної, випускниці МНУ ім. Сухомлинського.

          Автор розповів про дружбу і співпрацю з Олексієм Маркітаном, почитав з рукопису “Рассказки в стихах”, запропонував власну інтерпретацію шекспирівського “Гамлета” у стилі реп. А підписуючи автографи, пожартував: “Письменники заробляють не гроші, а посмішки і сльози читачів”. Організатори і присутні натомість побажали Геннадію Борисову читачів-фанатів, великих накладів і гідних гонорарів.

 

Всі події →