Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Вшанування воїнів-інтернаціоналістів.

10/02/2020

 

Афганська війна – це сумна сторінка в  історії нашого народу. Через її горнило пройшли понад 160 тисяч українців. З них 2 378 загинули, в тому числі 60 вважаються зниклими безвісти або тими, що потрапили в полон. Поранення отримали понад  8 000 українців, з них 4 687 повернулися додому інвалідами.

Куди б не закидала доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно і сумлінно виконували військову присягу.

8 лютого в Обласному палаці культури вшановували усіх, хто загинув під час виконання свого військового обов’язку на території 26 країн світу інших держав, з особливим болем згадуючи війну в Афганістані.

У цей день воїнів-інтернаціоналістів прийшли привітати -  заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації  Трайтлі О.О.,  голова обласної ради Москаленко В.В., Миколаївський міський  голові Сенкевич О.Ф., голова Миколаївської обласної спілки воїнів інтернаціоналістів та запасу Соловей Ю. Л. та інші.

Обласний палац культури та обласну спілку воїнів інтернаціоналістів та запасу   пов’язує багатолітня творча співпраця. Ось і цього разу кращі творчі колективи підготували цікаву тематичну концертну програму «Вечір зустрічі бойових друзів», у якій взяли  участь:  народний ансамбль танцю «Суднобудівник» (керівник Антон Кізельман), зразковий ансамбль танцю «Юнги» (керівник заслужений працівник культури України Елла Акманова), зразковий вокальний ансамбль «Привіт» (керівник Галина Бардадим) та його солісти – Іван Курбатов, Єгор Джемліханов та Ілля Дудник, зразковий ансамбль сучасного танцю «Пасадена» (керівник Катерина Алексєєва),  ансамбль пісні і танцю «Чорноморці» (керівники заслужена артистка України Олена Бєлоусова та Антон Кізельман), ансамбль «Южный патруль» Палацу культури ГУНП в Миколаївській  області (керівник Олександр Малюк),  колектив класичного танцю «Гран-па» (керівник Юліана Джулай), вихованці центру соціальної підготовки «Вимпел» (керівник Юрій Діденко).

У фіналі учасник бойових дій в Афганістана Юрій Поляков  представив пісню автора-виконавця Олега  Смоловика,  який до речі,  брав участь і активно підтримував   проведення Всеукраїнського фестивалю-конкурсу військово-патріотичної пісні «Афганістан звучить в моїй душі», що  успішно проходив у Миколаєві.

Соліст Обласного палацу культури Ігор Гордєєв разом з ветераном Великої Вітчизняної війни Костюковим Г.Н. порадували слухачів  піснею Леоніда Утьосова «Первым делом самолеты».

Ведучі -  Анастасія Якименко та Роман Власенко

Під час цієї зустрічі очі воїнів-інтернаціоналістів світилися щастям. Сьогодні вони сивочолі, але молоді душею. У них  був чудовий привід зустрітися з побратимами і пригадати  своє славне минуле та бойові подвиги.

                                                                           
 

 

Всі події →