Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
«Пасадена» б`є рекорди.

27/12/2019

26 грудня  в Обласному палаці культури відбулися аж дві концертні програми танцювального колективу «Пасадена».  У них брав участь як зразковий ансамбль сучасного танцю так і клуб танцю «Пасадена», яка успішно працює останніми роками  на базі Палацу.

Такі концерти стали доброю традицією  напередодні нового року. Колективи провідного клубного закладу культури області дарують святковий настрій  і звітують про свої творчі досягнення.

Цього вечора особлива новорічна атмосфера панувала в  фойє і та ІІ поверхів - багато дбайливих рук чарівників-декораторів створили красиві фото-зони.

Повний зал тепло привітав учасників концерту: адже більшість глядачів - батьки та члени сімей дітей та підлітків.

У всіх групах велася ґрунтовна підготовка до шоу - від початку тренувань до фінального виходу на концертну сцену. А скільки переживань і хвилювань було! Розуміння того, що успіху без наполегливої ​​праці не досягти, дало відповідний результат.

Керівники колективу вміють дивувати різноманітними костюмами та взяттям, які допомагають створювати відповідні сценічні образи. Саме  тісна співпраця  з батьками є запорукою успішної роботи. Допомагають  створенню завершеного образу і технічні можливості сцени кращого клубного закладу області.  Ось тоді юні виконавці відчувають себе «зірками». А що ще треба дитині для щастя?

Цього зимового вечора свої творчі здобутки презентували понад  500 учасників танцювального клубу віком від 4 років до дорослих.

Особливо порадували глядачів дебютанти, які зробили свої перші кроки на великій сцені: всього за 4 місяці занять хлопчики й дівчатка змогли показати не просто вміння рухатися під музику, а й відчути себе артистами.

На особливу увагу заслуговує група дорослих – це креативні мами учасників «Пасадени». Їх елегантний номер "Lady-style" зірвав бурхливі овації залу.

Дві концертні  програми включили близько 50 номерів в більш, ніж десяти різних сучасних танцювальних напрямках, зокрема: хіп-хоп, брейк, локінг, вог, денсхолл, джаз-фанк, хіллз, чірлідінг тощо.

Зрозуміло, що без  великої команди тренерів навряд чи вдалося б  втілити такий   проект…

Катерина Алексєєва та Юрій Вдовиченко приділяють надзвичайно велику увагу участі найбільш перспективних вихованців  у всеукраїнських та міжнародних змаганнях саме у цих напрямках. Цей рік був щедрим на перемоги, серед них Національний чемпіонат сучасних танців «Udance cup-2019» (м. Львів),  Фестиваль сучасного танцю WADF «Golden Lion» Всеукраїнської Федерації спорту та мистецтва (м. Львів),  Чемпіонат України з сучасного танцю Всеукраїнської Федерації спорту та мистецтва (м. Одеса),  Фестиваль сучасного танцю WADF «World Modern Dansing» Всеукраїнської Федерації спорту та мистецтва (м. Тернопіль), Фестиваль сучасного танцю WADF «World Dance» championship (Чехія),  Фестиваль сучасного танцю «Feel The Beat» (м. Київ).

До Нового року залишилося кілька днів…. Тож, побажаємо всім учасникам та керівникам «Пасадени» подальших творчих успіхів і натхнення,  перемог у змаганнях і втілення всього задуманого!

 

Всі події →