Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Новорічний бал «народного» ансамблю бального танцю «Грація».

31/12/2019

 

Обласний палац культури надає виключного значення проведенню новорічно-різдвяних свят, які наповнюють наші душі  очікуванням дива і надії.  

 «Грації» випала особлива честь провести концертну програму прямо напередодні Нового року. Прихильники колективу та любителі бальної хореографії поспішали  до Обласного палацу культури, де панував  особливий святковий настрій.

30 грудня повний зал тепло вітав учасників концерту: адже більшість глядачів - батьки та члени сімей учасників колективу. Всі вони,  без виключення, стали палкими прихильниками бальної хореографії, і радіють кожному творчому досягненню юних обдарувань.

Глядачі здійснили цікаву екскурсію  у часі та поринули у різні  танцювальні стилі, згадали геніальних композиторів - В.А.Моцарта та П.І.Чайковського, не забули про знаменитого Елвіса Преслі.

Зовсім скоро у Вінеції буде проходити знаменитий на увесь світ карнавал. Тисячі туристів прямуватимуть на це свято. А «Грація» допомогла відчути його яскраву атмосферу  вже цього  чудового зимового вечора.

Хореографічні постановки  народного ансамблю бального танцю «Грація» завжди дарують феєрверк почуттів. Концертні композиції, ансамблеві номери вражали своєю вишуканістю і магнетизмом, оригінальністю, бездоганною технікою виконання та яскравими костюмами, які майстерно підготували Лариса Почтаренко та Тетяна Петрович.

Всі з нетерпінням чекали виступу Анастасії Богуславської та Олександра Почтаренка. Сьогодні вони підкорюють кращі сцени України та європейських країн, але ніколи не забувають про свій рідний колектив. У цьому їх неповторний шарм, а кожен виступ – глибока  і правдива історія. 

У концертній програмі брали участь представники різних вікових категорій. Радує, що підростають юні «зірочки», і саме за ними майбутнє нашої «Грації».  

Щорічно танцювальний ансамбль «Грація»  підтверджує свою високу виконавську майстерність новими здобутками на міжнародних і всеукраїнських конкурсах  та фестивалях.  Цього року колектив  отримав гран-прі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Мелодії та ритми над Ворсклою» (м. Полтава).

Реалізувати такий  цікавий передноворічний проект допомогла велика  команда однодумців, зокрема: Віктор Богуславський,  Анна Салімова, Аліна Бахтій, Єлізавета Засипко, Софія Недбай та  керівник ансамблю - Роман Гусаков.

По завершенню концертної програми на сцену вийшов Дід Мороз. Він звернувся з теплими привітаннями до всіх присутніх.  І, як ведеться у дружній родині, дітлахи отримали солодкі подарунки.

Побажаємо і ми «народному» ансамблю бального танцю «Грація» подальших творчих успіхів!

 

 

Всі події →