Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Художній дебют Андрія Горбачова у Молодіжному просторі.

27/12/2019

 

26 грудня в Молодіжному просторі Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва відкрилася персональна виставка акварельних робіт Андрія Горбачова “Мозаїки літа”, виконаних в нестандартній  для цього матеріалу техніці — мазками та плямами, як це робили імпресіоністи Каміль Піссарро, Поль Сезанн, Клод Моне.

Андрій підкреслив: “Вони писали той стан, який тут і зараз. Враження. Це була основна ідея їх робіт. І моїх теж. Я писав перші враження і те, що відчував  і як відчував у даний момент”.

Андрій Романович Горбачов народився в Миколаєві у 1981 році. Він — давній користувач бібліотеки: під час навчання в художній школі, а потім в Національному університеті кораблебудування ім. адмірала Макарова, який закінчив у 2003 році, провів чимало часу за опрацюванням літератури з мистецтва. У 2010 отримав другу вищу освіту в Харківській державній академії дизайну і мистецтв. Сьогодні Андрій професійно займається дизайном інтер'єрів, обладнання водного транспорту, графічним дизайном. А його хобі — це живопис, графіка, вітраж, фото, різьблення по дереву.

Привітати молодого художника з першою персональною виставкою прийшли його колеги, одногрупники, друзі та мама. Також до події долучилися хлопці і дівчата з поетично-музичного об'єднання “Молодість у віршах”, загальноосвітньої школи №28.

Усі охочі мають змогу відвідати виставку до 26 січня 2020 року.

 

Всі події →