Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Новорічні ранки в бібліотеці.

26/12/2019

За давньою доброю традицією обласна бібліотека для дітей ім. В.О. Лягіна напередодні Нового року радує своїх юних читачів веселими яскравими святами.

Як правило, вони розпочинаються 19 грудня – на День Святого Миколая. Тілько-но завершилися зустрічі дітей з Миколайчиком, як до бібліотеки завітали Дід Мороз зі Снігуронькою у супроводі літературних персонажів театралізовано-ігрової вистави «Дива на фабриці Діда Мороза». Це Чарівна Лялька, Вчений Кіт, Сніговички Зефірка та Сніжка. Не обійшлося і без негативних «героїв», які намагалися зірвати дітям свято. Підступна Баба Яга, яка цього разу позиціонувала себе як бізнес-леді, хазяйка шоколадної фабрики зі своїми помичниками – затятими злодіями Котом Базіліо і Лісою Алісою.

Діти – учні початкових класів шкіл №4, 18, 36, 51, 59, ММК були у захваті. Разом з героями вистави вони грали у веселі ігри, відгадували загадки, водили хороводи. Демонстрували Діду Морозу свої таланти: декламували вірші, співали, танцювали. Закінчилося все хєппі-ендом -  юні читайлики отримали солодкі святкові подарунки.

Зимові свята у бібліотеці  тривають. Попереду – Новий Рік і Різдво Христове, зимові канікули.

    Вітаємо усіх малих і дорослих зі святами та запрошуємо до бібліотеки!

 

Всі події →