Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
День Святого Миколая добром серце зігріває.

20/12/2019

 

17, 18 та 19 грудня бібліотекарі відділу обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів Миколаївської обласної бібліотеки для дітей  вітали малечу зі святом. Діти з великим задоволенням долучилися до святкування і активно брали участь в ігровій програмі «День Святого Миколая добром  серце зігріває». Крім цього, хлопчики та дівчатка допомагали головній героїні – Сніжці шукати свою мрію і бажання до Святого Миколая. Разом із Зірочкою вони придумували різні варіанти бажань і активно грали, танцювали та мріяли. Тож, у бібліотеці цими днями було весело, гамірно і трішки бешкетливо. Звичайно, бажання знайшлося, а дітвора отримала солодкі сюрпризи від чарівника Миколая.

До речі, цього року до бібліотеки на свята завітали читачі-учні 1 класу школи № 10 та наші хороші друзі читачі-учні 1 та 2 класів школи № 13, а ще ми відвідали діточок з медичного центру державної реабілітаційної установи Центру комплексної реабілітації «Мрія» .

А 19 грудня до відділу обслуговування учнів 5-9 класів на свято Миколая завітали вихованці Клубу юних моряків із флотилією. Бібліотекарі  підготували для них театралізовану ігрову програму.

Під час свята діти познайомилися з янголами Зоряною та Теофілом – помічниками святого Миколая, які разом з малечею грали й танцювали, листи дитячі Святому Миколаю переглядали.

Але потім з’явилися пірати Біллі та Сільвер під виглядом янголів-стажерів, аби відібрати подарунки. Проте не так трапилося, як їм гадалося, адже цим недобрим «замислам» завадив своєю появою Святий Миколай! І наприкінці святкового дійста, щасливі діти отримали подарунок від чудотворця та завели веселий хоровод.

З роллю Святого Миколая  чудово впорався Павло Деменський. Дякуємо Вам, Павле! Діти були у захваті!

 

Всі події →