Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Творча зустріч з художником Геннадієм Молчановим.

05/10/2019

 

4 жовтня в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбулася творча зустріч з художником Геннадієм Молчановим з нагоди відкриття його персональної виставки картин «Емоція».

Геннадій Анатолійович Молчанов – миколаївський прозаїк, журналіст, художник, учасник бойових дій на Сході України.

Під час зустрічі він уперше за тривалий час презентував персональну виставку «Емоція» – 20 портретів, виконаних у різний час в улюбленій техніці олійного живопису. Серед портретованих – рідні й близькі люди: син і донька художника, кохана дружина, художник-примітивіст Дмитро Молдованов, воєнний побратим Сергій Веремеєнко «Фартовий», директорка миколаївського видавництва «Іліон» Анна Румянцева тощо. Особливе місце на виставці посідає портрет поета, перекладача, лауреата Шевченківської премії Дмитра Креміня, наданий з приватної колекції його родини. Окремий розділ представляють автопортрети, частина яких виконана в оригінальному «космічному» жанрі.

Окремий розділ представляють автопортрети, частина яких виконана в оригінальному «космічному» жанрі. Усі експонати демонструють різноманітні емоції і кожен глядач може по-своєму їх трактувати. Також на виставці представлено три арт-об’єкти, створені з природних матеріалів.

Творча зустріч пройшла у позитивній атмосфері у форматі дружньої бесіди, ведучим якої став Володимир Лисюк – журналіст, волонтер.

Познайомившись із роботами Геннадія Молчанова, відвідувачі заходу мали можливість відчути, з якими почуттями художник вдивляється в риси дорогих серцю людей, які метафоричні образи він створює, щоб підкреслити особливості внутрішнього світу кожного з них. Серед присутніх у залі, були також герої, чиї обличчя можна було бачити в галереї експонованих портретів.

На вечорі виступили та поділилися своїми враженнями від робіт народні депутати України (2015-2019 рр.) Тарас Кремінь і Вадим Підберезняк, к. філол. н., доцент Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Дар'я Лук'яненко, літературознавець Інна Береза, директор видавництва «Іліон» Анна Румянцева, художник-примітивіст Дмитро Молдованов, дружина автора Людмила.  Привітали митця з відкриттям персональної виставки також друзі та поціновувачі творчості автора.

Під час вечора Геннадій Молчанов подарував свій автопортрет до Літературного музею на Потьомкінській.

Виставка картин «Емоція» буде експонуватися до 20 жовтня 2019 року.

 

Всі події →