Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Кулінарні шедеври Івана Семмо в обласній бібліотеці для юнацтва

05/09/2019

         5 вересня в Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва відбувся унікальний кулінарний бенефіс Івана Семмо із циклу молодіжних стартапів «Нова генерація лідерів».

         На  студентів Миколаївського державного коледжу економіки і харчових технологій чекала не тільки зустріч із земляком, учасником телевізійного проекту «Майстер-Шеф», але й майстер-клас. Готувати хлопець почав у буремні 90-ті, коли дорослі були змушені багато працювати і тому приходили пізно. Першим «фірмовим» блюдом 7-річного Іванка стали рибні котлети. А одного разу на гроші, зароблені з продажу власно зловленої риби, він купив букет для своєї першої вчительки. Охочий до здобуття нових знань Іван навчався у Вищому училищі фізичної культури, а потім в інституті на моториста. У професійному здобутку Семмо є приз «Барбекю-баттл» у номінації «Курка». Він регулярно проводить для містян кулінарні екскурсії «Кращий гастротур Миколаєва».

         Бенефіціант швидко перейшов від слів до справи і влаштував справжній майстер-клас: добровольці шинкували цибулю, нарізали помідори, філірували скумбрію під пильним керівництвом Івана. Усі інші в цей час мали змогу відгадати екзотичні приправи. Після того ,як усі інгредієнти майбутньої страви були готові, імпровізована кулінарна бригада відправилася на кухню до плити на завершальний етап .А в цей час присутні передивилися уривки з випусків «Майстер-шефу», де Іван готував суп з цибулі, паелью, за що отримав білий фартух.

         Вже через 20 хвилин студенти, викладачі і бібліотекарі куштували запечену скумбрію з картоплею під індійськими спеціями, засипали Івана питаннями, просили професійні поради, фотографувалися і брали автографи.

 

Всі події →