Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Інклюзія у театральному просторі.

05/09/2019


Миколаївський академічний художній російський драматичний театр переміг в конкурсі грантів «Місто інновацій – 2019» Центру соціальних програм Миколаївського глиноземного заводу. Проект «Санвузли для людей з особливими потребами» направлений на поліпшення життя людей з особливими потребами та будівництво у театрі окремого санвузла.
Люди з обмеженими фізичними можливостями становлять вагому частку українського суспільства, його творчого та інтелектуального потенціалу. За офіційними даними, станом на жовтень 2014 року в Україні налічувалося близько 2,8 млн. осіб з інвалідністю, з них понад 16 тисяч дітей-інвалідів віком до 18 років. Тому забезпечення умов для безперешкодної участі інвалідів у громадському і культурному житті, доступу до надбань культури і мистецтва становлять важливий складовий елемент успішного розвитку всього українського суспільства.  Миколаївський академічний художній російський драматичний театр вдячний за підтримку інклюзії у сфері культури та мистецтв від Центру соціальних програм МГЗ.
Філософія інклюзії, як зазначив директор-художній керівник Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру Артем Свистун, полягає у тому, що люди, і особливо, діти не можуть бути ізольованими від суспільства через особливості розвитку чи інвалідність. А соціальна взаємодія різних представників суспільства – є необхідною для розвитку і формування особистості і демократичного суспільства.
Урочисте нагородження переможців відбулося в центрі соціальних програм МГЗ

 

Всі події →