Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Обласна бібліотека для юнацтва — в числі переможців грантового конкурсу “Місто інновацій-2019”

05/09/2019

     5 вересня у Центрі соціальних програм МГЗ відбулося урочисте вручення дипломів переможцям грантового конкурсу Миколаївського глиноземного заводу “Місто інновацій-2019” і підписання договорів про співпрацю в рамках реалізації проектів. Проект «Створення молодіжного простору “SOS: Соціалізація. Освіта. Спілкування” Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва здобув перемогу і грантові кошти у сумі 99,9 тис. грн.

         Проект передбачає придбання матеріалів і проведення поточного ремонту в двох приміщеннях цокольного поверху, а саме: електроосвітлювальні роботи, внутрішнє опорядження стін, стелі, підлоги, придбання меблів. Ремонтні роботи триватимуть 3 місяці.

         Створення відкритого молодіжного простору в самому центрі Миколаєва надасть можливість молоді організовувати цікаві події та брати участь у запропонованих бібліотекою та її соціальними партнерами безкоштовних семінарах, лекціях, тренінгах, воркшопах, зустрічах, презентаціях, майстер-класах тощо. Проект направлений на підвищення якості життя молоді міста шляхом отримання неформальної освіти і нових компетенцій, генерацію і реалізацію соціально-важливих ідей і молодіжних проектів, урізноманітнення культурного відпочинку і дозвілля. Наприкінці грудня 2019 року молодіжний простір зустріне перших відвідувачів.

 

Всі події →