Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
День знань в обласній бібліотеці для юнацтва

03/09/2019

 

         2 вересня до Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва завітали учні ЗОШ №6 та Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки.

         На першому уроці бібліотекарі та підлітки говорили про рідне місто, якому зовсім скоро виповниться 230 років. Спочатку хлопці та дівчата вирушили у віртуальний нон-стоп Миколаєвом та областю: з легкістю відповідали на питання вікторини, з інтересом дізнавалась про маловідомі, але дуже цікаві факти з біографії рідного міста. Більшість присутніх були, наприклад, надзвичайно здивовані дізнавшись, скільки кінострічок було знято в Миколаєві, які відомі актори були задіяні у зйомках. Учні активно й жваво обговорювали відомі їм фільми з “миколаївською пропискою”.

         Далі молодь поринула в самобутній світ місцевого фольклору завдяки інтерактивній карті “Легенди Миколаївщини”, розміщеній на сайті бібліотеки: дізналися про походження назви села Добра Криниця, дівчину Єлю та могутнього хана Ахмед-Нази, річку Мертвовод. Пригадали місцеві легенди про наречену, затонулу золоту карету імператриці.

         Сподобався присутнім й екскурс в історію будівлі бібліотеки, яка є пам’яткою архітектури середини ХІХ століття і однією з небагатьох, які побудовані в кам’яному стилі та чудово збереглися до нашого часу.

         Бібліотекарі побажали юнакам і дівчатам гарно вчитися, вивчати історію рідного краю, берегти самобутній архітектурний вигляд нашого міста і любити Україну.

 

Всі події →