Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Обласною бібліотекою для дітей ім.В.О.Лягіна підведено підсумки обласного туру Всеукраїнського конкурсу «ЛІДЕР ЧИТАННЯ - 2019»

01/08/2019

 Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В. О. Лягіна спільно з управлінням культури, національностей та релігій Миколаївської обласної  державної  адміністрації протягом квітня – серпня ц.р. проводила обласний тур для читачів-дітей «ЛІДЕР ЧИТАННЯ» (в рамках Всеукраїнського конкурсу «ЛІДЕР ЧИТАННЯ»)

      Всеукраїнський конкурс «ЛІДЕР ЧИТАННЯ»  проводиться за ініціативи Національної бібліотеки України для дітей, спеціалізованими бібліотеками України для дітей за сприянням Міністерства культури України, Української асоціації працівників бібліотек для дітей, Національної секції Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги IBBY.

      Юні читачі бібліотек області (учні 6-7 класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності),  які читають книжки та є активними учасниками різноманітних бібліотечних програм підтримки читання: беруть участь у волонтерських, творчих, рекомендаційних та PR-напрямах програм читання, обговореннях книжок, зустрічах з авторами, а також позиціонують себе як постійних  читачів бібліотеки, активно долучилися до творчого конкурсу.

      Дуже приємно, що участь у конкурсі беруть читачі бібліотек ОТГ Миколаївської області, а саме :   Веселинівської дитячої бібліотеки  КЗ «Публічна бібліотека» Веселинівської селищної ради, Публічної бібліотеки Казанківської селищної ради та Кузнецівської бібліотеки-філії Доманіської районної публічної бібліотеки.

      Також мали змогу показати свої знання читачі  бібліотек-філій  ЦБС: Краснопільської  бібліотеки-філії Березанської ЦБС, Українківської бібліотеки-філії КУ «Вітовська ЦБС», Нововасилівської бібліотеки-філії Снігурівської  ЦБС.

      Основною метою Конкурсу є розвиток інтелектуального потенціалу дітей України; пошук нових дієвих та гармонійних форм національно-патріотичного виховання; заохочення дітей та підлітків до систематичного читання; популяризація та підтримка дитячого читання; підвищення ролі книги серед дітей; заохочення юних до змістовного дозвілля; підвищення міжнародного авторитету України.

      Кожен учасник представив на розгляд журі порт фоліо і презентацію самого себе як лідера читання, а це 13 конкурсних робіт з бібліотек 13 районів Миколаївської області.

       У   категорії «учні 6 класу» взяли участь 2 дитини , а  в  категорії «учні 7 класу» -  11 дітей.

         Роботи учасників конкурсу оцінювало фахове журі на чолі з Жайворонок Тетяною Анатоліївною, директором Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В.О. Лягіна, заслуженим працівником культури, нагородженою орденом княгині Ольги ІІІ ступеня, лауреатом обласної премії ім. М. Аркаса.

            При розгляді робіт журі брало до уваги відповідність вимогам оформлення порт фоліо та презентації, а ще творчий підхід, оригінальність, повноту розкриття теми і  відгук на книгу.

            Керуючись положенням про Всеукраїнський конкурс «ЛІДЕР ЧИТАННЯ» та положенням про обласний тур «ЛІДЕР ЧИТАННЯ» журі, розглянувши роботи учасників конкурсу, ухвалило визнати переможцем:

Анастасію Солонченко (7 кл.)  з смт. Братське

Вітаємо переможця!

     Обласна бібліотека для дітей ім. В. О. Лягіна щиро вітає  переможця, висловлює подяку всім учасникам конкурсу та  бібліотекарям - організаторам конкурсу на місцях. 

Всі події →