Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Презентація персональної виставки «Мальовничими стежками художника Ігоря Карачевського»

19/07/2019

Комунальний заклад культури «Миколаївський обласний художній музей ім. В.В. Верещагіна» 19 липня 2019 року о 16.00 презентував персональну виставку «Мальовничими стежками художника Ігоря Карачевського».

Миколаївський художник, член обласного народного творчого об'єднання «Прибужжя», митець за покликанням – Ігор Олександрович Карачевський  народився в 1948 році у м. Миколаєві. Художню освіту здобув самостійно, вивчаючи історію мистецтв, техніки живопису таких старих майстрів, як Тіциан, Рембрандт, Тернер і Сезанн. Відшліфувати вміння допомогла штудійна і пленерна робота на узбережжі Чорного моря та Південного Бугу, творча мандрівка на північ Якутії. 

З 1992 року Ігор Олександрович проживає на Кінбурнській косі (Очаківський район, Миколаївської обл.), що в його творчості займає особливе місце і часто стає сюжетом робіт. Знайшовши натхнення в красі природи рідного краю, митець часто працює у власній авторській манері інтерпретації сприйняття світу, що близька до імпресіоністичної. Став експонентом більш як 20 виставок, серед яких кілька закордонних – у Великобританії та Франції; багато творів знаходяться в приватних колекціях.

Художник працює в різних техніках: олія, акварель, пастель, олівець. Серед жанрів надає перевагу пейзажам, портретам і натюрмортам. У миколаївців та гостей міста, відвідавши виставку, буде можливість познайомитися з мрійливими краєвидами очаківських берегів та таємничими лісами Кінбурна, які красою не поступаються закордонним краям, філософськими композиціями, натюрмортами та портретами співвітчизників… Всього в експозиції представлено 50 творів, більшість з яких пейзажі.

Серед запрошених на відкриття виставки – представники Міськвиконкому, Управління культури національностей і релігій Облдержадміністрації, члени Національної спілки художників України, шанувальники музею, ЗМІ.

 

Виставка працюватиме з 19 липня 2019 року за адресою:

м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 47.

Телефони для довідок: 37-23-53; 37-08-45; 37-23-67.

Бажаємо приємного перегляду!

 

Всі події →