Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Моя держава – вільна Україна.

28/06/2019


У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави та спираючись на багатовікову історію українського державотворення, ухвалила Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною та дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності та соборності України.

27 червня в Обласному палаці культури відбулися обласні святкові заходи з  нагоди 23-ї річниці Конституції України.

В урочистостях взяли участь народний депутат України Кремінь Т.Д., виконувач обов’язків голови облдержадміністрації Бонь В.В., голова обласної ради Москаленко В.В.,  перший заступник міського голови Криленко В.І., голова постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім'ї та молоді, спорту Іванова Н.В.

            До цієї дати відбувся концерт оркестру Одеської військової академії  під управлінням начальника оркестру майора Михайла Гриваса та його заступника капітана Сафета Джемалядінова.

            Ця концертна програма відбулася в рамках Всеукраїнського патріотично-військового проекту «Армія з народом». Мета проекту  -  через музичну культуру і мистецтво продемонструвати єдність Збройних  Сил України та цивільного населення.

            Оркестр Одеської військової академії в його нинішньому складі існує з 2013-го року. За роки служби оркестранти об'їздили зі своїми творчими програмами  всю Україну і Європу, брали участь у фестивалях військових оркестрів в Німеччині і Болгарії, а також неодноразово підтримували бойовий дух українських військовослужбовців в зоні АТО.

            Разом з оркестром виступили солісти колективу -  заслужена артистка України Ганна Галузинска, Олександр Нестеренко, Олексій Гавриляк, Денис Мирошниченко. До речі, Денис Мирошниченко народився і виріс у Миколаєві, а після закінчення Одеського музичного училища став солістом цього славнозвісного колективу.

            Колектив концертного оркестру Військової академії подарував  усім присутнім твори патріотичного спрямування вітчизняних та зарубіжних  композиторів. Особливо вразила «одеська» частина виступу військових музикантів з Південної Пальміри.  

            Присутні були вражені високим професіоналізмом і майстерністю музикантів. Підтримати колектив оркестру і насолодитися музикою прийшли  чимало військовослужбовців зі своїми сім'ями.

            Начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Димитров М.Ф. подякував колективу за чудовий виступ,  і висловив надію на щасливе майбутнє нашої держави.

            З нагоди  23-ї річниці Конституції України щиро зичимо всім суспільної злагоди й миру, родинного щастя, міцного здоров’я, звершення усіх життєвих задумів, невичерпної енергії та творчої наснаги для подальшої плідної праці на благо українського суспільства!

Всі події →