Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Семінар - практикум «Професійні складові діяльності публічної бібліотек в ОТГ».

16/05/2019

Про децентралізацію, реорганізацію та активну бібліотечну позицію йшлося під час семінару-практикуму для  бібліотекарів Снігурівської ЦБС, який відбувся 15  травня   у стінах  Снігурівської центральної районної бібліотеки ім.В. Бойченка.

Захід відкрила директор Снігурівської ЦБС Косій А.А.., яка наголосила на важливості професійного підходу до організації діяльності публічних бібліотек в ОТГ та зміцнення їхніх позицій у громаді.

Про те як зацікавити навіть найвибагливішого читача розповіла заступник директора  по роботі з дітьми   Хіміченко К.Б..

 Методист Євдокимова І.Р. надала рекомендації щодо формування планово-звітної документації, звернула увагу  на  електронну звітність бібліотек  у сервісі ЕСМаР.

Бібліотекарі відділу комплектування Ткаченко А.І., Маврич О.І. ознайомили працівників бібліотек    з  послідовністю  дій при придбанні та оформленні літератури, періодичних та електронних видань, з правилами списання загубленої, зношеної, застарілої літератури.

Підсумовуючи усе сказане і почуте, учасники семінару дійшли спільного висновку. Бібліотеки повинні існувати і розвиватись, незалежно від того, які зміни і перетворення переживає суспільство в той чи інший момент. Лише завдяки невтомній праці та активному діалогу бібліотекаря з представниками територіальних громад, книгозбірня зможе зберегти статус соціально-інформаційного і культурного осередку місцевої спільноти.

 

Всі події →