Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Чарівна краса вишиванки.

16/05/2019

Щороку у третій четвер травня Україна святкує День Вишиванки - всеукраїнське свято, яке покликане  зберегти споконвічні народні традиції.

З нагоди цього дня 15 травня у Снігурівській районній бібліотеці ім.В.Бойченка  для користувачів та гостей була оформлена книжкова виставка – інсталяція «Чарівна краса вишиванки», яку можна  було побачити протягом дня.

    На свято вишиванки до бібліотеки була запрошена керівник  зразкового колективу БТДЮ,майстриня вишивки І.Бойченко, яка дуже цікаво розповіла про своє покликання, презентувала свої роботи та показала разом зі своїми найменшими вихованцями майстер - клас  з вишивки шовковими стрічками.

   Поет - аматор Квєтка Наталія Михайлівна з Нововасилівки читала свої вірші, чим сколихнула спогади кожного з присутніх.

   Директор районного будинку культури Сопельняк Л.М. розповіла про відновлення роботи клубу «Надвечір’я», а члени клубу «Стежина» привітали гостей заходу вокально-музичними композиціями.

    Свято вишиванки пройшло в дружній, теплій атмосфері, створивши святковий настрій та залишивши по собі яскраві спогади. Тож одягаймо, друзі, вишиванки, щоб українців  барвистих, щирих, гарних і працьовитих  побачив світ!!!

    

 

Всі події →