Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Відкриття мобільної виставки «Німці в Україні: історія і культура»

15/05/2019

 14 травня 2019 року в Центральній міській бібліотеці ім. М. Кропивницького відбулося відкриття мобільної виставки «Німці в Україні: історія і культура». Виставка представляє історичні факти про вихідців з Німеччини, для яких домівкою стала Україна.

Впорядкована за темою, ця інформація представлена відвідувачам на 24 стендах німецькою та українською мовами і проілюстрована трьома сотнями унікальних карт, документів і фотографій, що охоплюють історичний період з Х століття до 1939 року.

Автор концепції і текстів – доктор Альфред Айсфельд, німецький історик, автор чисельних наукових праць, експерт з історії та культури німців в Російській імперії, Радянському Союзі і країнах СНД.

Проект проводиться під егідою Ради німців України, а реалізацію здійснює Міжнародне товариство німців України «Відергебурт». Керівник виставки Володимир Піньковський, голова Міжнародного товариства німців «Відергебурт».

На відкритті виставки були присутні представники управляння культури, національностей та релігії облдержадміністрації, обласного краєзнавчого музею, керівники та члени громадських організацій німців Миколаївської області, студенти вишів та пересічні городяни.

Виставка буде експонуватися до 01.06.2019 року.

 

Всі події →