Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Виїзна інформаційна сесія в с. Мішково-Погорілове.

14/05/2019

13 травня фахівці Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва разом з письменницею Вірою Марущак та художницею Світланою Чебановою завітали  до Мішково-Погорілівської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради у Вітовському районі з інформаційною сесією «Бібліотека для розвитку громади».

          Відкрила захід І. В. Бринкіс, завідуюча науково-методичним відділом МОБЮ. Вона розповіла про обласну бібліотеку для юнацтва, познайомила з електронними інформаційними ресурсами і сайтом закладу, представила школярам і педагогам шанованих гостей. Голова Миколаївської обласної організації НСПУ Віра Марущак розповіла про свій життєвий та творчий шлях, показала буктрейлер і книжкові новинки. Присутні привітали Віру Іванівну з перемогою у ХІІІ обласному конкурсі «Краща Миколаївська книга»: її нове видання «В'язочка казок» визнано переможцем в номінації «Краще видання для дітей та юнацтва». Учні поцікавилися у письменниці її першою книгою,   сюжетами для казок, емоціями при написанні творів, допомогою друзів при створенні книг, відгуками читачів, колег. На запитання про плани на майбутнє Віра Іванівна відповіла, що буде писати роман про свою маму.

          Художня студія Світлани Чебанової розпочалася з відеосюжету «Про себе». Художниця, ілюстраторка книжок, авторка серії патріотичних листівок про Миколаїв показала одну з них, що повернулася до неї після подорожі країнами Південної Америки. Світлана вважає її особливою, “чарівною”, тому запропонувала поділитися з присутніми її чарівництвом. Хлопці і дівчата нашіптували листівці свої потаємні бажання і бережливо передавали з рук в руки. Всі ми хочемо вірити, що мрії збуваються, і віримо, що допомагає в їх здійсненні дружба. Тому всі в залі погодилися, що треба підтримувати один одного, тоді все вийде і всі негаразди будуть подолані. На запитання «Як позбутися поганого?» Світлана пригадала легенду «Добро і Зло», про Білого і Чорного вовка, які живуть у кожній людині: «І щоб Добро перемогло, годуйте Білого, а не Чорного, накопичуйте не образи, а добрі вчинки інших, самі робіть добро іншим, тоді Добро переможе».

          Школярі з задоволенням спілкувалися і фотографувалися з гостями, ділилися своїми мріями, отримали автографи від Віри Марущак та Світлани Чебанової. Педагог-організатор Олександра Григорівна Гаркуша подякувала за таку цікаву зустріч гостям з Миколаєва. Не оминули гості і сільську бібліотеку, яку очолює Валентина Григорівна Гуменюк. Фахівці МОБЮ поділилися з колегою досвідом залучення молоді до читання, Віра Марущак передала до фонду дві свої книжки з автографом, а Світлана подарувала підбірку літератури і власні патріотичні листівки.

 

Всі події →