Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Земний уклін вам, ветерани!

10/05/2019

9 травня на імпровізованій сцені Обласного палацу культури відбувся святковий концерт до Дня Перемоги за підтримки народного депутата України Бориса Козиря.

Тематичним прологом відкрили програму учасники народного молодіжного театру «Парадокс» (режисер Лілія Гупало).

Зі словами привітань до присутніх звернулися народний депутат України Борис Козир та  міський голова Олександр Сенкевич.

Після урочистої частини колективи Обласного палацу культури подарували  жителям  і гостям міста цікаву концертну програму.

У ній взяли  участь:  єдиний у Миколаєві хор ветеранів війни та праці (керівник кавалер ордену «За заслуги» Володимир Горбенко), один з найсолідніших за віком - народний духовий оркестр (керівник Андрій Чернов), зразковий ансамбль танцю «Юнги» (керівник заслужений працівник культури України Елла Акманова), народний ансамбль танцю «Суднобудівник» (керівник Антон Кізельман), народний ансамбль бального танцю «Грація» (керівник Роман Гусаков) та солісти цього колективу - Віктор Богуславський і Софія Недбай, зразковий вокальний ансамбль «Привіт» (керівник Галина Бардадим) та його солісти -  Ілона Дмитричєва та Іван Курбатов, зразковий вокальний ансамбль «Фреш тайм» (керівник Катерина Тихонова) і його солісти - Катерина Сосіна та Дарина Домаскіна, зразковий ансамбль сучасного танцю «Пасадена» (керівник Катерина Алексєєва), солісти народної оперно-вокальної студії та їх керівник Анатолій Сорочан, ансамбль пісні і танцю «Чорноморці» (керівник заслужена артистка України Олена Бєлоусова), камерний хор «Орфей» (керівник відмінник народної освіти України Валентина Вольська), солістка Ірина Сєрая та ведучі – Оксана Іванова та Роман Власенко.

По завершенню концертної програми всі присутні мали унікальну можливість переглянути улюблений художній фільм «В бій ідуть одні «старі» (режисер Леонід Биков). Фільм вийшов на екран 45 років тому, але і сьогодні ним захоплюються мільйони глядачів.

Обласний палац культури висловлює щиру вдячність за надану допомогу у підготовці та проведенні святкового концерту народному депутату України Борису Козирю, депутатам обласної ради Ташлику Г.В. та Талпі М.В., директору Миколаївського коледжу культури і мистецтв Мицику С.В. і Дмитру Скороходову за якісне озвучування концерту.

 Учасники святкової програми приєднуються до всіх привітань з нагоди 74-ї річниці Великої Перемоги та висловлюють глибоку шану і безмежну подяку ветеранам! 

 

 

Всі події →