Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Творча зустріч А. Качана з дітьми на Веселинівщині.

04/05/2019

3 травня 2019 року Миколаївська обласна бібліотека для дітей імені  В. О. Лягіна організувала творчу зустріч читачів-дітей Веселинівської селищної ради Миколаївської області з відомим українським поетом, нашим земляком Анатолієм Качаном та головою Миколаївського відділення спілки письменників України Вірою Марущак. 

          Анатолій Качан добре відомий юним читачам як автор багатьох збірок поезії. Він є членом Національної спілки письменників, лауреатом  літературної премії  ім. Лесі Українки, приватної літературно-мистецької премії Володимира Рутківського «Джури» та багатьох інших.

          Цього разу зустріч відбулася на батьківщині археолога зі світовим ім’ям  Б. Мозолевського.

          В актовій залі Будинку дитячої творчості діти  та їх батьки залюбки спілкувалися з письменниками, слухали їх твори, ставили запитання, брали участь в автограф та фото сесіях.

          А.Л.Качан говорив і про свою творчість і  закликав вивчати історію рідного краю та берегти свою мову.

          В.І.Марущак  презентувала учасникам зустрічі свої нові книжки «В’язочка казок» та «Веселятко».

      Жайворонок Т. А., директор обласної бібліотеки для дітей імені В. О. Лягіна,  подякувала шановним гостям за прекрасні враження від зустрічі та побажала читачам Веселинівської дитячої бібліотеки бути активними і  пишатися своїми знаменитими земляками.

          Також гості здійснили екскурсію  пам’ятними місцями, пов’язаними з життям видатного веселинівця Бориса Мозолевського та зустрілися з його племінницею О.В.Добровольською.  В ролі екскурсовода був С.А.Шепета -  історик та краєзнавець Веселинівського краю.

         

 

Всі події →